Звільнений з голови облради Олексій Петров очолить Держмитслужбу

Про це пише закарпатський журналіст Михайло Папіш на своїй сторінці у “Фейсбуку”, посилаючись на власні джерела. Папіш стверджує, що Петров “у прикордонному Закарпатті на контрабандному фронті устиг “набити руку”

“І дивного в цьому нічого немає. Це “хлібне” місце відсьогодні може стати вакантним, адже 59-річного керівника Держмитслужби Павла Рябікіна ВРУ може звільнити й одночасно затвердити його на іншій посаді в уряді. Голова Закарпатської облради, якого депутати 35 голосами “не хочуть” бачити своїм очільником, чи не найкраще підходить для цієї роботи. У прикордонному Закарпатті на контрабандному фронті він устиг собі “набити руку”. Можливо, що будуть якісь тертя чи нюанси, але він таки має найбільші шанси очолити цю державну структуру. У цьому переконані знаючі особи й експерти, аналітики в Ужгороді та Києві, які сьогодні повідомили цю сенсаційну інформацію. Звісно, поки що усну.

Отже, генерал СБУ Олексій Петров найближчим часом зніме з себе (якщо вже цього не зробив) всі обов’язки керівника облради, чим “розв’яже” руки своїм опонентам з різних політсил, які так завзято тиждень тому на черговій сесії, яку він відмінив, виступили проти нього. Як далі ситуація буде виглядати, покажуть найближчі тижні. Якщо О. Г. Петрову “вручать” ключі від митниці, то багатьом його недругам, особливо на Закарпатті, стане непереливки. Образа генерала не забудеться. Знаючий люд, надіюся, розуміє, про що йдеться. Слід сподіватися, що після переїзду до Києва “екс-очільника” нашого краю політична обстановка в ньому угамується, що стане на руку як у ОП, так і закарпатській політеліті.Словом, депутати всіх рівнів, журналісти, експерти-аналітики зробили пану Петрову “ведмежу послугу”, за яку можна тільки подякувати. Або: щуку кинули у річку.Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *