ЗМІ: нардеп Крулько здав закарпатську «Батьківщину» в оренду Ланю та Андріїву за 400 тисяч доларів

Наші джерела, як і численні публікації у ЗМІ підтверджують, що дорогу в політику кримінальним елементам з колишньої Партії Регіонів, а потім з Відродження допоміг прокласти нардеп-списочник від ВО «Батьківщина» Іван Крулько.

Саме він у прямому сенсі слова продав Закарпатську обласну організацію екс-нардепу від Партії Регіонів та кримінальному елементу на прізвисько Блюк Михайлу Ланю. Сума угоди коливається у межах 400 тисяч доларів. Таким чином, діючого керівника обласної організації Олександра Кеменяша, фактично усунули від керівництва закарпатською «Батьківщиною».

Перед тим, як здати в оренду організацію, Іван Крулько очистив її для Ланя від людей, які на дух не переносять регіоналів. Адже саме регіонали, у тому числі і голосом Ланьо, свого часу кинули лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко за грати.

Причиною втечі Ланя під прапори «Батьківщини» називають погрози йому з боку націоналістів, які приїхали помститися йому за події 5 річної давнини – стрілянину у липні 2015 року. Націоналісти також стверджують, що діяльність кримінальних елементів, які займаються розповсюдженням та виготовленням наркотичних речовин, дахує начальник обласного управління СБУ Іван Рудницький.

Пригрозив  у мережі Фейсбук Ланю доброволець Назар Мудрий, який також стверджує, що у Мукачівську ОТГ за списками «Батьківщини» йтиме й одіозний керівник знаного у області бандугруповування з Мукачівщини Артур Пашкуляк.

«Слава Нації ! У зв’язку з поверненням “СОНЕЧКО” УПА в Мукачево, просимо Мукачівський криміналітет не нервувати, пристебнути паски і готуватися до турбулентності. Це особливо стосується групи Ланьо і Пашкуляка, всього оточення (старого і нового), та осіб які зрадили своїх (за 2 000 000 ). Ви мали 5 років підготуватися до повернення Коменданта та Чесного і якщо ви використали ваш час не за призначенням (на відміну від спецпідрозділу “СОНЕЧКО”), то це ваші проблеми. Просимо з розумінням ставитися до подій, які відбуватимуться наступні 6-8 місяців. Якщо ви вважаєте що працівники СБУ: Рудницький та Козак вас захистять (відпрацьовуючи кошти з наркоторгівлі), ви помиляєтеся. Зло буде покарано (згідно з чинним законодавства і людських норм)…», — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» доброволець.

А нещодавно відомий закарпатський журналіст Віталій Глагола у підтвердження цієї інформації на своєму телеграм-каналі написав: «…обласний осередок «купив» екснардеп від Партії регіонів Михайло Ланьо на прізвисько «Блюк» за посередництва депутата від «Батьківщини» Івана Крулька.

В Ужгороді його ж віддали в упраління міському голові Богдану Андріїву. В списку від «Батьківщини» в міську раду балотуватимуться люди Андріїва. Вже відомо, що туди увійде рідний брат мера Андрій Андріїв, декан біофаку УжНУ Ярослава Гасинець, керівниця департаменту освіти Ужгородської міськради Наталія Мухамедьянова, співласник готелю «Ужгород» Баранюк та інші.

Наразі у списку 38 кандидатів. Із досвідчених «бютівців» там тільки головний лікар міської лікарні Іван Курах…».

Таким чином ужгородську організацію «Батьківщини» Ланьо віддав під управління Богдана Андріїва, а інші районні організації «лягли» під обласних депутатів від партії «Відродження», яка складається з контрабандистів та колишніх помічників Блюка за його депутатства у Верховній Раді.

Так по Мукачеву від «Батьівщини» йтиме голова фракції відродження в Закарпатській облраді Василь Кошеля та його партійний колега Сергій Герасим’юк. По Хусту балотуватиметься до місцевої ОТГ партнер Михайла Ланя по контрабандних схемах на україно-румунському кордоні, депутат облради від «Відродження» Володимир Шимоня.

Від Воловецького району під прапорами з серцем ітиме ще один екс-помічник Ланя з «Відродження» Юрій Гуледза. По Перечинщині — заступник голови облради «Відродженець» Петро Грицик. По Ужгородщині — ще один поплічник Блюка Мирон Помпель з того ж «Відродження»…

Така ж ситуація у всіх районах, де майже багатьох партійців від «Батьківщини» замінили люди кримінального елемента Ланя та партії «Відродження».

3 thoughts on “ЗМІ: нардеп Крулько здав закарпатську «Батьківщину» в оренду Ланю та Андріїву за 400 тисяч доларів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *