Злітна смуга мукачівського аеропорту сягатиме 2700 метрів (відео)

Редакція Mukachevo.net побувала на приблизному місці де у майбутньому планують звести новий аеропорт Мукачева.

Раніше повідомлялось, що за участі Мукачівського міського голови Андрія Балоги та директора державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» Олега Тарасюка було підписано меморандум про співпрацю щодо проектування та будівництва нового аеропорту в Закарпатській області.

Mukachevo.net писало, що згідно попереднього проекту новий аеропорт планують побудувати не доїжджаючи до села Нижній Коропець, яке входить у Мукачівську територіальну громаду.

На оприлюдненому проекті можна побачити, що злітно-посадкова смуга, яка, до речі, 2700 метрів, буде направлена паралельно місту Мукачево. Тобто літаки злітатимуть та сідатимуть не над містом.

За словами Олега Тарасюка, така довжина злітної смуги дасть можливість зльоту та посадки літакам класу С, тобто це Боїнги 737 та Airbus.

Також, він зазначив, що сам аеропорт буде невеликий, і порівнює його з невеликим але популярним аеропортом в маленькому містечку в Хорватії.

Спочатку журналісти Mukachevo.net вивчили попередній генеральний план аеропорту оприлюднений у мережі, а згодом схематично зобразили його на Гугл карті, аби візуально краще зрозуміти його розташування.

Оприлюднений попередній генеральний план аеропорту.

Зазначимо, що дана схема аеропорту лише попередня. Днями, тендерним комітетом управління міського господарства Мукачівської міської ради було оголошено відкриті торги для “Розроблення детального плану території для проєктування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади”.

Очікувана вартість закупівлі 1,5 млн. гривень. Тож план може й трохи зміниться.

Візуалізація розташування нового аеропорту Мукачева на Гугл карті

Також, журналісти побували на самому місці де попередньо буде розташовано новий аеропорт і спробували показати його з висоти пташиного польоту.

Піднявши у повітря коптер, можна побачили саме ту територію де планують новий аеропорт Мукачева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *