Журналіст заявив про причетність голови Закарпатської облради до корупційних схем у лісовій галузі

Голова громадської організації «Захист та Справедливість» та журналіст Олександр Громов розповів про мільйонні статки головного лісівника Закарпаття Сергія Яковця та про Причетність до його призначення голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова.

Журналіст, зокрема розповів про корупційні схеми, налагоджені Сергієм Яковцем, якого минулого року, одразу після призначення керувати лісівниками Закарпаття, взяли на Чернівеччині на хабарі.

Долларовий мільйонер Яковець, який володіє елітною нерухомістю у Європі, за словами журналіста, обклав даниною всі лісгоспи і кожен кубометр зрізаної деревини, забезпечуючи безбідне життя ще й своїм нащадкам та сплачуючи за посади чиновникам різних рівнів.

До слова, почувши факти корупційних діянь Яковця, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков звернувся до голови Держлісагенства про звільнення Яковця із займаної посади. Але звідти немає жодної реакції, оскільки, за словами Громова, Яковця дахує голова Закарпатської облради Олексій Петров, який періодично возить валізи до Києва за недоторканість своїх кадрів. За інформацією офіційної сторінки Ужанського НПП у мрежі Фейсбук, генерал СБУ Петров також має відношення і до фальсифікації конкурсу на заміщення посади НПП «Ужанський нацпарк».

До прикладу, наші джерела стверджують, що Петров у день проведення конкурсу на керівника Ужанського НПП був у Міністра екології та довкілля України_Абрамовського і вирішував питання щодо призначення керівником нацпарку Андрія Сойми, якого допустили до конкурсу вже по закінченні терміну подання заявок, який сплив 3 листопада 2020 року і який підробив довідку про стаж роботи. Сойма ж був допущений 27 листопада… Про це свідчить звернення обуреного оборудками голови облради колективу Ужанського НПП.

Наші джерела серед нинішнього керівництва нацпарку стверджують, що за цю оборудку Петров передав Абрамовському 100 тисяч доларів.

До речі, у 2016 році взятий на хабарі доларовий мільйонер Віктор Яковець став переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.  Громадські активісти звинувачували Яківця у купівлі крісла начальника ОУЛМГ та готувались до мітингу у день його призначення. Тодішній голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук під тиском громадськості не погодив кандидатуру Яківця на пост головного лісівника Буковини.

У ситуації із Закарпаттям, бачимо, що ні Президент, ні галузевий міністр не зважають на думку голови ОДА Анатолія полоскова, орієнтуючись лише на «вагомі аргументи» Петрова, який у найближчий час має пафосно представити випадкового викладача-ботаніка біологічного факультету УжНУ на посаду Ужанського НПП.

До речі, Петров має неабиякий досвід у фальсифікації та підтасуванні конкурсів, що яскраво засвідчила процедура обрання головою АРР Закарпаття сина нардепа від Слуг народу та товариша Петрова Михайла Лаби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *