Журналіст: ужгородцям доведеться ще 5 років бити ноги об кривокосу бруківку

Таку думку висловила ужгородська журналістка Катерина Ірха на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

“На фото поствиборча, може, десь постапокаліптична замальовка: бруківка як символ усіх починань в Ужгороді і борд, на який вже ніхто не дасть відповіді, як не давав її й до того.
Ми пережили саму процедуру. Пережили так, як було зумовлено сукупністю об’єктивних чинників. В Ужгороді, як і в усіх інших населених пунктах України, місцеві вибори були відображенням рівня: соціального забезпечення, віри у політиків і політику, довіри до інституту виборів, політичної відповідальності, загальної розчарованості населення (такого, яким воно є сьогодні), упевненості у завтрашньому дні… Через оце все ми маємо таку явку і таке розміщення галочок-хрестиків у бюлетені. Щось типу, «о, врємєна… о, нрави…»))
І, як на мене, найгіршим наслідком місцевих виборів-2020 (як і всіх попередніх) є гризня і чвари учорашніх виборців. Немає дискусій, обміну думками, аргументів, а є «ти дурак! – сам дурак!».
Моя думка – якщо людину не переконала кривокоса бруківка за дофіга грошей з бюджету, об яку шкопиртає пів міста, то дайте людям ще 5 років, аби об ту саму бруківку почали ламати ноги. Так формується громадянське суспільство, так загартовується демократія. Ситуацію треба прийняти, позаяк альтернативної просто немає.
Всім миру. Намагаймося дивитися одночасно і ширше, і під ноги!”, — пише Ірха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *