Завтрашня сесія облради – на межі зриву через неподілених заступників майбутнього голови

Про це повідомляють джерела “Закарпатських новин” у таборі депутатів, що згуртувалися навколо зняття з посади Олексія Петрова. Не виключено , що у хід знову піде псевдозамінування…

З одного боку “Слуги” пропонують за неблокування обрання нового голови залишити на посаді Василя Іванча, який нині є діючим заступником голови і, фактично, виконує обовязки голови ради.

З іншого боку, на його крісло претендують одразу у двох політичних силах – ЄС та Батьківщині. Угорцям у новій коаліції має дістатися крісло першого зама. Однак, Батьківщина теж не проти отримати цю посаду разом з посадою керуючого справами для Мирослави Ливч, яка вже займала це крісло.

Для відводу очей слуги використовують прізвище Олексія Іванча, сина Івана Іванча, який свого часу очолював обласну раду. Але Олексій немає, насправді, жодних якостей керівника такого рівня і відповідного досвіду. Це ж не термальим басейном керувати треба…

Зіншого боку, такий нейтральний голова дозволив би слугам керувати радою у ручному режимі і жодним чином не вдарив би по їх впливу у раді. Однак, наразі для такої комбінації у партії президента не вистачає голосів.

Отож, далі буде.

One thought on “Завтрашня сесія облради – на межі зриву через неподілених заступників майбутнього голови

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *