Закарпатський сепаратист Тяско записав чергову провокацію проти України (відео)

Уродженець закарпатської Тячівщини Михайло Тяскл, який нині перебуває у бігах за кордоном, вилив чергову порцію бруду на Україну у своїх постах та відеозаписі, де він ніби то дає інтерв’ю “незалежному” журналісту.

Зокрема, Тяско, якого на Закарпатті вже давно чекає стаття за сепаратизм, на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” поширив допис про те, як Україна “напала” на Донбас і “покалічила” бомбами з літаків мирне населення. (Із серії про те, як українські солдати їдять дітей…)

Паралельно Тяско записує інтерв’ю про погану українську владу, яка не даєавтономію Закарпаттю і русинам. Там же він, підспівуючи такому ж сепаратисту-журналісту, розповідає про наміри боротися за незалежність русинів Закарпаття із закордону.

Нагадаємо, що Михайло Тяско позиціонує себе як захисник русинів, а насправді він є заступником у Всесвітній раді подкарпатських русинів на пару зі своїм тестем, таким же сепаратистом Василем Джуганом, який очолює цю сімейну структуру, чисельність якої обмежена ще кількома родичами Джугана. Обоє родичів нині оголошені у розшук СБУ України за посягання на територіальну цілісність України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *