Закарпатський прокурор Павло Русняк “дахує” гральний бізнес кума

Нещодавно ми вже згадували про “касира” Закарпатської прокуратури Павла Русняка, котрий має намір пройти випробування на доброчесність і надалі залишитися у органах прокуратури. Так ось, після нашої публікації на адресу “Закарпатських новин” надійшло повідомлення про причетність Павла Русняка до грального бізнесу через Олександра Самойленка.

У повідомленні від нашого читача, котрий попросив не вказувати його ініціали, випливає, що Самойленко Олександр Вікторович є кумом прокурора Пала Русняка. Цю інформацію вдалося підтвердити з наших джерел у прокуратурі Закарпаття. Більше того, колеги пана Павла підказали, що він уже більше 10 років займається дахуванням грального бізнесу Самойленка та його партнерів, у якому має і свою частку.

У мережі не складно вирахувати, що кум прокурора Русняка Самойленко Олександр Вікторович й досі займається гральним бізнесом. Нині він очолює таке собі ТзОВ “Укрлото вест”, яке спеціалізується на постачанні гральної апаратури та встановленні гральних автоматів.

Завдяки куму-прокурору цьому ТзОВ досі вдавалося уникати прямого тиску з боку силовиків. А численні апаратки пана Олександра в Ужгороді до рейду поліції були завчасно вивезені у безпечне місто і уникнули арешту.

Звісно, що нині прокурор Павло Русняк може відхреститися від кума, принаймні на час переатестації, яка на нього чекає завтра. Але це вже ніяк не відбілить його “азартну” біографію…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *