Закарпатський доброволець заявив, що в Мукачівську ОТГ балотуються наркоторговці

Представник закарпатського добровольчого батальйону «Сонечко» Назар Мудрий розповів, що у владу рветься криміналітет, що займається виготовленням та розповсюдженням наркотиків.

Назар Мудрий стверджує, що у Мукачівську ОТГ за списками «Батьківщини» ітиме одіозний керівник знаного у області бандугруповування з Мукачівщини Артур Пашкуляк.

«Слава Нації ! У зв’язку з поверненням “СОНЕЧКО” УПА в Мукачево, просимо Мукачівський криміналітет не нервувати, пристебнути паски і готуватися до турбулентності. Це особливо стосується групи Ланьо і Пашкуляка, всього оточення (старого і нового), та осіб які зрадили своїх (за 2 000 000 ). Ви мали 5 років підготуватися до повернення Коменданта та Чесного і якщо ви використали ваш час не за призначенням (на відміну від спецпідрозділу “СОНЕЧКО”), то це ваші проблеми. Просимо з розумінням ставитися до подій, які відбуватимуться наступні 6-8 місяців. Якщо ви вважаєте що працівники СБУ: Рудницький та Козак вас захистять (відпрацьовуючи кошти з наркоторгівлі), ви помиляєтеся. Зло буде покарано (згідно з чинним законодавства і людських норм)…», — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» доброволець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *