Закарпатську ОДА очолить ставленик родини Балог

Поки вся увага закарпатців прикута до подій навколо епідемії коронавірусу, нардеп із Мукачева Віктор Балога готує на посаду голови Закарпатської ОДА свого ставленика Ігора Діра. Про можливе призначення Діра головою Закарпатської ОДА написав закарпатський журналіст Ярослав Галас на своїй сторінці у мережі «Фейсбук».

«Поки всі слідкують за поширенням коронавірусу, Віктор Балога намагається просунути на посаду голови Закарпатської ОДА свою людину – Ігоря Діра, колишнього посла України в Швейцарії.

У часи президентства Ющенка (Балога тоді очолював Секретаріат президента України) посла України в Швейцарії називали людиною з особливих доручень Балоги, дехто відкрито звинувачував його в переправленні готівки в швейцарські банки.

Розуміючи, що вплив на кадрові призначення через Офіс президента закритий, Балога вирішив піти через кабмін, а точніше через нардепа Ігоря Палицю, члена депутатської групи «За майбутнє», котрий особисто знає нового прем’єра Дениса Шмигаля. Сам Балога теж входить у групу «За майбутнє». Цікаво, що він на відміну від одногрупників не проголосував за призначення Шмигаля прем’єром – був відсутній.

За законодавством, голова ОДА призначається указом президента України за поданням кабінету міністрів України.

Здається неймовірним, щоб «зелені» теж наступили на багаторазові граблі й віддали Закарпаття Балозі. Але ми живемо в час прийняття таких дивних кадрових рішень…

На фото: Посол України у Швейцарії та Ліхтенштейні (за сумісництвом) Ігор Дір 23 2013 року зустрічає у Швейцарії Віктора Януковича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *