Закарпатську «Батьківщину» віддали в оренду екс-регіоналам

Закарпатську обласну організацію політичної партії «Батьківщина» керівництво партії віддало чи то в оренду чи то на все під вплив колишніх регіоналів та членів партії «Відродження». Про це свідчать масові походи у депутати різних рівнів під кольорами «серцевих» членів партії «Відродження».

За інформацією наших джерел, обласну структуру купили навпіл Брати Андріїви та екс-нардеп від Партії Регіонів та Відродження, кримінальний авторитет Михайло Ланьо на прізвисько Блюк. Зараз старший із братів Андріївих Андрій має намір очолити список «Батьківщини» до Закарпатської обласної ради. Його брат, діючий мер Ужгорода теж подумовує про похід у мери під брендом «Батьківщина». Погодьтеся, бренд не надто заплямований, у порівнянні з «Відродженням». Хоча Богдану Андріїву до зміни брендів не звикати. Адже вперше став депутатом Ужгородської міської ради від «Нашої України» Ющенка, після чого спокійно перейшов у «Партію Регоінів» Януковича…

Інші обласні депутати з числа команди Михайа Ланя, які нині утворюють фракцію «Відродження», уже засвітилися у списках кандидатів у ОТГ, міста і так само у обласну раду під тими ж прапорами.

Відомо, що оренду обласного осередку організував нардеп від БЮТ Іван Крулько і, що в рядах закарпатської «Батьківщини» не задоволені цим продажем.

Аналогічно продалися структури і в інших областях України. Однією з перших продали сумську організацію. – вона пішла з молотка народному депутату, який призначив куратором людину з кримінальним минулим Вадима Лисого.

Організатор угоди – майстер продажів парторганізацій Валерій Дубіль зберіг за собою Чернігівську область. Але давно не фінансує. Перед виборами він переклав турботи на плечі забудовника Андрія Пузійчука, близького до «Житлобудінвест» В’ячеславу Непоп. А тепер запропонував об’єднати фінансування “Батьківщини” з Радикальної партією Олега Ляшка, якого Юлія Тимошенко здала область в оренду. Тепер партійному скарбнику області Сергію Пащенко гроші перераховуються не Пузійчук, а приятель Дубіля радикал Олег Авер’янов за рахунок “Пожмашина”.

Проблемну і розколоту київську облорганізації намагалися продати колишньому губернатору області Анатолію Присяжнюку, але він віддав перевагу “Наш край”. В результаті частина організації, підконтрольну депутату Костянтину Бондарева, орендував Ринат Ахметов. Бонусом стало висунення Олексія Кучеренка на мера Києва. Не мине, але отримає телемайданчики – поговорити в інтересах ДТЕК.

Одесу придбав Вадим Терещук з «Самопомочі» для заступника Михайла Федорова в Мінціфре Олександра Борнякова, свого друга-кріптовалютчіка.

У Запоріжжі міська організація була давно продана екс-голіві антикорупційної комісії при Запорізькій ОДА Дмитру Марченко і він поставив туди свого протеже Віталія Рябцева. Марченко ходив під Євгеном Анісімовим. Коли “Онисим” втік, привласнив частину його Аківа, за що рік тому був жорстоко побитий. Рябцев ліг під кумів Владислава Куценко (прокурора) і В’ячеслава Колеснікова (премянніка нардепа від БЮТ Сергія Соболєва). Обласну організацію днями купив екс-глава Запорізького району Роман Поліектов – кава-какао опт.

Господарем полтавської організації “Батьківщини” став голова фракції БПП в Полтавській міськраді Андрій Матковський, який в попередні роки був улюбленцем Юлії Тимошенко, а потім кинув її і поводився нешанобливо. За фактом в Полтаві відбулося поглинання “Батьківщини” партією Порошенко.

У Вінниці організація ще рік тому перейшла під контроль боксера-бізнесмена Володимира Продивуса, який поставив на неї свого молодшого партнера нардепа Олега Мейдіча. Він буде грати в піддавки з Сергієм Борзовим і “Слугою народу”, пробуючи обіграти команду Володимира Гройсмана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *