Закарпатського нардепа Івана Крулька підловили на махінаціях із землею

Народний депутат із Закарпаття Іван Крулько, який нещодавно під час передачі на телеканалі ZIK різко висловився у бік русинів, засвічений журналістами у земельних махінаціях. Паралельно нардеп на тому ж телеканалі, всупереч своїм діям, розповів, що землею торгувати не треба…

Іван Крулько став депутатом ВР у же вдруге. Минулого року він пройшов за списками партії “Батьківщина” під №12. Сьогодні він є одним зі спікерів партії і правою рукою Юлії Тимошенко. Однак, у біографії нардепа, котрий виступає проти продажу землі, як пишуть наші колеги з видання Інформатор, не все чисто.

Як випливає зі звіту Івана Крулька, завдяки його підтримці протягом двох років одне невелике село під Києвом, населення якого складає лише дві тисячі людей, отримало майже 27 мільйонів гривень дотацій з державного бюджету та партійних грошей. Тому виникає питання: “Чому звичайне село під Києвом так щедро “засіяли” грошима?”

Ідеться про село Зазим’є Броварського району Київської області, у якому, згідно звіту Крулька перед керівництвом ВО “Батьківщина”, громадяни Мадярчик Михайло Юлійович та Мадярчик Андріана Володимирівна за період з 2014 по 2017 з його допомогою стали власниками 24-х земельних ділянок у Зазим’ї!

Як держслужбовець, Андріана ВолодимирівнаМадярчик, донька міського голови Хуста Закарпатської області Володимира Кащука (товариша нардепа Івана Крулька) щороку заповнює електронну декларацію. І, о диво! Виявляється, в 2017-у році вона внесла в е-декларацію згадані у звіті Крулька відомості про отримання нею і її чоловіком цих земельних ділянок.

На сьогодні на цих ділянках уже зведено і введено у експлуатацію елітне житло, яке Іван Крулько спільно зі своїми бізнес-партнерами родиною Мадярчиків з Хуста, батьківщини нардепа, реалізовують.

У той час, кривлячи душею, нардеп Крулько робить на всю Україну гучні заяви, типу: “Сьогодні не землею треба торгувати, а продуктами переробки. Тоді в Україні буде додана вартість і робочі місця! Але для цього має бути відповідна програма діяльності уряду і політика президента. Але це не робилось ні при Гончаруку, ні за нинішньої влади», – обурився народний депутат.

Ось так нардепа із Закарпаття слова розходяться з ділом: з одного боку він офіційно проти продажу землі, а з іншого, ту ж земля гектарами допомагає приватизовувати своїм бізнес-партнерам…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *