Закарпатські силовики “злили” чергове відео затримання контрабанди журналісту Глаголі

Поки прес-служби Закарпатської митниці, Чопського прикордонного загону та Управління СБУ у Закарпатській області мовчать, оперативники зливають чергову сенсацію журналісту Віталію Глаголі.

Так, традиційно, “птічки” принесли журналісту інформацію, що чоловік із підробнибним дипломатичним паспортом намагався перевезти через КПП «Тиса» в Угорщину повний «Спрінтер» цигарок.

Псевдодипломата і родженця Закарпаття Василя Матолу, який намагався перевезти до Угорщини повний мікроавтобус сигарет без акцизних марок, затримали за інформацією оперативників держприкордонслужби сьогодні вночі.

Для оформлення водія і надав дипломатичну картку представника сільськогосподарської та продовллчої компанії ООН і додаток до неї, а вони виявлились підробкою. Дипломатичні автомобільні DP225 037 номери також були підроблені. Мені ексклюзивно вдалось дістати фото підробленого посвідчення дипломата.

Автобус фейкового дипломата відкрили, а він до даху забитий сигаретами «Compliment» та «Lifa» без акцизних марок.

Правоохоронці не виключають можливу причетність окремих співробітників митного поста до сприяння переміщенню через кордон України сигарет.

Прямо зараз тривають процесуальні заходи, здійснюється вивантаження сигарет та встановлюються їх точна кількість і вартість.

https://t.me/VGlagola/922

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *