ЗМІ: закарпатські нардепи від “Слуги народу” отримують щомісяця по $50 000

Про це повідомляють джерела Закарпатських новин з посиланням на телеграм-канал “Картковй офіс”. Ідеться про три джерела фінансування нардепів у замін на правильне голосування у Верховній Раді.

Нагадаємо, що від Закарпаття у ВР було обрано чотирьох народних депутатів. Серед них — Анатолій Костюх, член Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування, який проміняв комітет молоді і спорту на більш грошовитий комітет, який фінансується у тому числі і представниками олігарха Рината Ахметова.

Ще один нардеп — Ігор Кривошеєв, член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних

Також від Закарпаття було обрано Михайла Лабу, члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Ще один обранець, який фінансується з грошей партії та олігархів — Андрій Жупанин, голова підкомітету з питань газової, газотранспортної галузі та політики газопостачання Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

За інформацією телеграм-каналу “Картковий офіс”, нродні депутати партії “Слуга Народу” отримують відразу три «конверти» крім офіційної зарплати.

Якщо пам’ятаєте, то з самого початку Слуги отримували від $ 5k до $ 15k в залежності від своєї цінності. Але кілька місяців тому в Раду увірвалися менеджери партії «За майбутнє» і почали скуповувати депутатів СН за ціною $ 20k за багнет. В Офісі сильно напружилися і змушені були підняти гонорари щоб зберегти контроль над своїми депутатами до $ 20k за умови, що депутат голосує за всі без винятку командні закони і $ 10k якщо голосує не за все. Все тимчасово вляглося, але з’явився третій гравець – менеджери Рината Ахметова, які запропонували депутатам ті ж $ 20k в місяць за умови голосування по 3-4 важливих законопроектів на місяць, решта неважливо.

Виходить, що депутати СН отримують в місяць: базові $ 20k Ахметова, або як мінімум $ 10k, а якщо інтереси Офісу і олігарха співпадають $ 20k від офісу і $ 20k за присягу у вірності Ігорю Коломойському. Разом: $ 50k – $ 60k в місяць.

One thought on “ЗМІ: закарпатські нардепи від “Слуги народу” отримують щомісяця по $50 000

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *