“Коля, ти — не вєнгерський, ти — оболонський” — Шуфрич

Так прокоментував дії Миколи Тищенка Нестор Шуфрич у ході сьогоднішнього засідання Верховної Ради України, на якому партія “Слуга народу”, не повідомивши закарпатців, які є в українсько-угорській групі, просто забрала від них головування і віддала Тищенку.

Фактично нардеп Тищенко відсторонив нардепів Лунченка і Шуфрича від керівництва Групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною без їх попередження і без узгодження з ними.

Цей лист, який зроблено перед оголошенням Тищенка головою групи, є підтвердженням тому.

Куратор закарпатських «слуг» і нардеп Микола Тищенко хоче виступити посередником у вирішенні українсько-угорського конфлікту. Ймовірно, за неофіційним дорученням Офісу Президента.

Хоча, насправді, конфлікту як такого немає, є банальний переділ сфер впливу і таке кураторство, за інформацією наших джерел, має дати Тищенку повний контроль над перевезенням елітної контрабанди під крилом покровителів з того ж Офісу кума Зеленського Єрмака, контроль за переправленням нелегалів та інших заборонених товарів.

Виступаючи з трибуни ВР з цього приводу, закарпатський нардеп Нестор Шуфрич пригадав Тищенку його примус начальнику Закарпатської митниці говорити “вєнгри наші друзі” . Він також продемонстрував знання угорської мови та зауважив: “Коля, ти не венгерський, ти — оболонський”.

Шуфрич виховує “слугу” Тищенка: “Коля, ти не вєнгерський, ти оболонський…”

Подейкують, що пан “Префект Закарпаття”, як ми вже писали раніше, взагалі втратив відчуття берегів і зайнявся самодіяльністю, підставляючи своїх нардепів-закарпатців, Анатолія Костюха, гора Кривошеєва та Михайла Лабу, яким соромно після таких кульбідів Колі дивитися в очі землякам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *