За «тарифними» акціями протесту на Закарпатті стоять обласні сателіти Віктора Медведчука

                Уже близько місяця на Закарпатті не вщухають «газові» та «тарифні» мітинги, протести та збурення. На перший погляд, ситуація, коли люди виходять протестувати і вимагати покращення життя — цілком логічне явище виявлення невдоволень. Однак, якщо придивитися до організаторів цих протестів, то стає зрозуміло, що вони під виглядом представників і виразників волі народу, просто виконують замовлення своїх політичних патронів з дестабілізації області.

                Першим і основним публічним організатором акцій став безробітній активіст зі Сваляви Михайло Чокнадій. Останнього пов’язують з депутатом обласної ради Володимиром Чубірком та його колегою по тій же облраді Іваном Чубирком.

У підтвердження можна знайти на сторінці у «Фейсбук» М. Чокнадія банер із його зображенням як кандидата у депутати від партії «Рідне Закарпаття», у яку, Михайла запросив той же Чубірко. Подейкують, що комбінація із Чокнадієм — сценарій Віктора Балоги, який він впроваджує через Чубірка, щоб самому не світитися перед активістами, які можуть не втримати язика за зубами.

                Сценарій Балоги також є результатом його домовленостей з Медведчуком про його підтримку, політичну співпрацю і майбутні політичні дивіденди.

                А ще Володимир Чубірко та Іван Чубирко мають спільний бізнес у вигляді нелегальних АЗСна Закарпатті, який контролюється тим же Медведчуком.

                Також Іван Чубирко є разом з Медведчуком власником телеканалу «Перший», який найактивніше висвітлює всі акції за участю М. Чокнадія. Лише «Перший» з усіх облаcних телеканалів єдиний супроводжував, знімаючи дроном і проводячи зйомку в ОДА, останню акцію з блокування дороги під Мукачевом.              

                На останні акції на допомогу невеличкому активісту прийшов мітингар із досвідом Павло Павлов та його організація «Доста».  Павлова раніше було помічено у боротьбі зі згаданими нелегальними АЗС. Але згодом, інтерес до цієї теми у активіста зник. Кажуть, не просто так. Більше того — Павлов став пліч-о пліч із іншими активістами власників цього бізнесу.

                Про керування Чубірком акцією свідчить також і його публікація у Фейсбуку на цю тему, та дзвінок Павлову про те, що він готовий забезпечити вільний доступ у ОДА на розмову з Петровим.

До речі, всі “активісти”, ігноруючи карантин та обмеження, пов’язані з ним, зайшли в будівлю ОДА без масок, на що не отримали жодних зауважень ні від влади, ні від правоохоронців, які стоять на вході до держструктури.

                Мотиви підігрівати протести через своїх активістів у Чубірка та Чубирка різні.

Раніше ми вже писали, про те, що Чубірко образився на партію «Рідне Закарпаття» за те, що ті не висунули його на голову облради, а зробили коаліцію під колишнього голову ОДА Петрова. Це дуже підірвало гідність Чубірка і він досі всілякими методами намагається посунути з крісла Петрова і очолити облраду.

Чубирко, своєю чергою, виконує суто політичні вказівки свого колишнього швагра і покровителя Віктора Медведчука з розхитування області й України для отримання політичних дивідендів. Також Чубирко намагається завдяки таким акціям впливати на силовиків аби отримати табу правоохоронців на перевірку його нелегальних АЗС, що досі йому успішно вдається.

Наступний мітинг під ОДА згаданий «активіст» зі Сваляви анонсував на 11 лютого. Тому далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *