Володимир Зеленський призначив нардепа Миколу Тищенка своїм префектом на Закарпатті

Про це Микола Тищенко заявив сьогодні, виступаючи у прямому ефірі з прес-центру ВР перед обласними депутатами на сесії Закарпатської обласної ради.

 З прямої трансляції, що велася на офіційному сайті Закарпатської обласної ради, чітко видно, як після першої години засідання голова ради Олексій Петров надав слово Тищенку, яке він почав з того, що він «Префект Президента» у Закарпатській області.

Оскільки сесія обласної ради тривала майже 4 години, у цьому відео для підтвердження слів Тищенка важливо переглянути матеріал з 1 години 1 хвилини і 41 секунди до 1 години 3-х хвилин.

Також куратора закарпатських «слуг» впіймали фотографи у ВР з нотатками цього ж виступу, де він пише про місцеве самоврядування, але «мимоволі» нагадує про свій вплив на Закарпатті.

            З наших джерел стало відомо, що Президент не призначав Тищенка префектом і що законодавства про префектуру в Україні поки не існує взагалі. Відомо лише, що після реформи децентралізації посади голів ОДА замінять префектами.Очевидно, що Тищенко вирішив натякнути, що від тепер у Закарпатті і ОДА і облрада і всі структури мають підпорядковуватися йому. Можливо нардеп Микола Тищенко хоче бути ще й тіньовим губернатором.

Обласні депутати, які слухали доповідь Тищенка, розповіли, що під час його виступу показово залу залишила частина їхніх колег та журналістів. Цей «спіч» також став піддав осміху й голову облради Олексія Петрова, який на кожному кроці рекламує Тищенка і розповідає про його всемогутність та його роль у всіх процесах, що відбуваються на Закарпатті. Виступ Тищенка, який не є нардепом від Закарпатті і намагається силою впливати на процеси у області, викликав обурення і серед громадськості.

Нагадаємо, що на початку травня Микола Тищенко змусив начальника Закарпатської митниці Олександра Пожо казати «венгри — наші друзі».

“Кажіть: угорці – наші друзі. Вєнгри – наші друзі. На двох мовах кажіть! Кажіть, що угорці наші друзі. Кажіть на камеру, щоб усі знали”, – торочив Тищенко.

            Подейкують, що Тищенко під виглядом налагодження українсько-угорських стосунків, має намір домовитися з угорцями взамін на імунітет для голови КМКС Василя Брензовича про безперешкодний перетин через українсько-угорський кордон фур із цигарками, трафік яких нині контролюють місцеві «підприємці» під дахом силовиків.

One thought on “Володимир Зеленський призначив нардепа Миколу Тищенка своїм префектом на Закарпатті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *