Віктор Балога доукомплектував Закарпатську облраду своїми людьми

Андріана Сушко, яку сьогодні депутати облради з другої спроби обрали третім заступником голови ради, є помічником-консультантом нардепа Віктора Балоги.

Віктор Балога, який входить до фракції “За майбутнє” у Верховній Раді, напередодні місцевих виборів лобіював включення Андріани Сушко у список з прохідним місцем. Список формував екс-регіонал, керівник ОДА часів Януковича Олександр Ледида, який був змушений прислухатися до керівника фракції у ВР Ігора Палиці.

Про те, що Андріана Сушко є помічником нардепа, свідчить і офіційна її біографія на сайті облради і публікації на інформаційних ресурсах Закарпаття.

Zaknovunu.info вже писали про прямий зв’язок нещодавно обраного голови облради Володимира Чубірка та виконуючого обов’язки голови Закарпатської ОДА Петра Добромільського з нардепом Віктором Балогою.

Якщо ж Офіс Президента залишить Добромільського у керівництві ОДА, то Закарпаття повністю перейде під контроль Балоги.

Сьогодні, за сценарієм Балоги, за третього зама у спідниці голосували навіть двічі, зіпсувавши бюлетені через депутатів Команди Андрія Балоги. Адже Андріана Сушко може у будь-який момент втратити мандат через те, що не голосує так як фракція “За майбутнього” у області.

З цього приводу у своєму телеграм-каналі красномовно написав закарпатський журналіст Павло Федака:

“Віктор Іванович Балога нагнув Володимира Володимировича Чубірка та ще 34 депутатів Закарпатської облради.

Щоб проштовхнути додаткового заступника голови Закарпатської облради, депутатський корпус зібрався сьогодні ще й на позачергове засідання. Адже на одній і тій же сесії не можна повторно вносити те саме питання.

Віктор Балога був зацікавлений в обранні заступницею Андріани Сушко, депутатки від «За Майбутнє», яка голосує врозріз з позицією своєї фракції. І він свого добився.

За таке рішення на позачерговій сесії облради VIII скликання у ході таємного голосування бюлетенями проголосувало 35 депутатів з 35, для позитивного результату треба було набрати 33 голоси. Закарпатські платники податків утримуватимуть своїм коштом ще одного чиновника.”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *