Верховна Рада розгляне програму уряду

Парламент скасував пленарні засідання на минулому тижні через виявлений коронавірус у нардепів.

 

Верховна Рада 2 червня відновить роботу в звичайному режимі, повідомила в суботу, 30 травня, заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук в Facebook.

“Нових випадків захворювання COVID-19 серед депутатів поки немає – всі тести тих, хто контактував з Валерієм Божиком – негативні”, – повідомила вона.

Зазначається, що нардепи почнуть робочий тиждень з розгляду програми уряду.

Кравчук наголосила, що абсолютна більшість комітетів Ради не підтримали текст, поданий в квітні Кабміном, і надали свої рекомендації його зміни.

“Ймовірно голосування в залі буде аналогічним і програму відправимо на доопрацювання. Згідно із законом уряд має внести доопрацьований варіант і парламент розгляне його протягом 15 днів. Розраховуємо отримати детальний і більш конкретний документ, який врахує рекомендації народних депутатів”, – написала вона.

Крім того, на порядку денному у другому читанні значиться законопроект про “злодіїв у законі”, постанови від комітету у закордонних справах, пакет законопроектів від “цифрового” комітету – про хмарні послуги, про електронні комунікації, про захист телекомунікаційних мереж.

“Також в планах голосування в другому читанні законопроект з пакету порятунку креативних індустрій. І важливі зміни до виборчого законодавства: зокрема щодо впровадження партійних списків на місцевих виборах в міських ОТГ, де не менше 15 тис. населення (зараз – 90 тис), зменшення застави за участь у виборах в 4 рази, паралельне висунення до рад різного рівня і багато іншого – в першому читанні”, – уточнила Кравчук.

Нагадаємо, з 18 травня Рада повернулася до звичайного режиму роботи, але вже 20 травня фракція Батьківщина пішла на самоізоляцію через коронавірус у колеги. У зв’язку з цим депутати вирішили скасувати всі засідання до кінця тижня.

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

 

 

https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4235108-verkhovna-rada-rozghliane-prohramu-uriadu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *