Вакарчук написав заяву про вихід з фракції

Фото: facebook.com/sviatoslav.vakarchuk Вакарчук не має наміру залишатися нардепом

Після цього його виключать із виборчого списку, що призведе до втрати депутатського мандата.

 

Народний депутат Святослав Вакарчук, якого його колеги відмовилися позбавляти мандата, написав заяву про вихід з фракції Голос. Про це в п’ятницю, 19 червня, на засіданні парламенту повідомив спікер Дмитро Разумков.

 

“Відповідно до частини третьої статті 60 закону України про регламент Верховної Ради України повідомляю про вихід народного депутата України Вакарчука Святослава зі складу депутатської фракції політичної партії Голос”, – зачитав заяву Вакарчука Разумков.

 

Сам Вакарчук у Facebook заявив, що колеги не залишили йому вибору.

 

“Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати мною депутатського мандата. Замість мене в парламент зайде наступний за списком кандидат у депутати. В даному випадку, це Аліна Свідерська, юрист, висококласна спеціалістка з енергетики, випускниця Кембриджу”, – написав Вакарчук.

 

Він назвав такий метод складання депутатського мандата “вимушеним і формальним”.

 

“І мені шкода, що частина парламентаріїв залишила мені саме цей варіант. Але, це вже їх відповідальність. Як і говорив раніше, залишаюся членом партії Голос, і зроблю все від себе залежне, щоб партія розвивалася і була успішною”.

 

Нагадаємо, 11 червня Вакарчук заявив про відмову від депутатського мандата. Він уже вдруге відмовляється від депутатського мандата. Не пропрацювавши і року в Раді, він заявив, що виконав свою місію.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4242689-vakarchuk-napysav-zaiavu-pro-vykhid-z-fraktsii

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *