В Ужгороді назвали лідерів за скупкою голосів виборців

До редакції “Закарпатських новин” надійшла інформація наших читачів про те, хто і скільки платив за голос на виборах до Ужгородської міської ради.

Першість серед тих, хто скуповував голоси займає скандальний проект прихильників діючого міського голови Богдана Андріїва “Партія твого міста”.

Керівник організації, депутат від партії “Відродження” Євген Прозор та діючі депутати від цієї ж політсили Юрій Мандич та зам Богдана Андріїва Василь Гомонай нашвидкоруч організували політичний проект і без зовнішньої реклами і жодних ознак агітації набрали більше 7% голосів виборців.

Наші читачі розповідають, що згадані пани через близьких знайомих з Проспекту, Радванки та Нового району роздали близько 120 тисяч доларів, купуючи голос виборця за 1000 гривень. Окремо платили тим, хто роздавав і знаходив клієнтів по 2-3 тис грн.

Їхній колега з того ж “Відродження”, голова бюджетної комісії Ужгородської міської ради Віталій Готра, який балотувався за списками “Батьківщини”, так само роздав своїм виборцям по 1000 грн. Хоча, кажуть, Готра купив лише частину виборців, адже мав на окрузі реальну підтримку у близько 150-200 голосів.

У мікрорайоні “Шахта” голоси активно скуповував, алеудвічі дешевше, вже по 500 грн, діючий депутат від Європейської партії, а нині — від “Батьківщини” Георгій Шевчук. Шевчук задіяв у схемі підкупу службу таксі, якою володіє.

Отож, не дивно, що саме згадані депутати стали лідерами за кількістю набраних голосів виборців, маючи при цьому негативний імідж серед ужгородців.

One thought on “В Ужгороді назвали лідерів за скупкою голосів виборців

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *