В Ужгороді двоє підлітків під дією наркотиків пограбували пенсіонера (фото)

Про це у мережі «Фейсбук» повідомляє Дарина Половко. Жінка стала очивидцем того, як двоє підлітків 9 і 14 років дочекавшись, коли дідусь отримає з банкомату гроші, підбігли і вихопили у літнього чоловіка кошти. 

Попри те, що поліція швидко зреагувала на виклик, гроші підлітки, яких після допиту відпустили, повертати відмовилися.  Повідомляється також, що у крові старшого нападника виявлено високий вміст наркотичних речовин.

 Сьогодні стали свідками жахливої ситуації!
Двоє дітей, пограбували дідуся біля банкомату, старенький тільки витягнув гроші, діти підбігли, вихватили та побігли!Камери все зафільмували, дітей знайшли, поліція допитала, але відпустила, через те, що одному 9 років, а іншому 14 років – в його крові знайшли високий вміст наркотичних речовин. За останній місяць, на них було вже складено три заяви в поліцію за такі самі дії. Гроші не повернули, хулігани запевняли, що вони не причетні, що їх взагалі там не було, хоча відео показує інше(((
На жаль, нічого вдіяти не можна, будьте більш обачнішими та якщо стаєте свідками такого, не пожалійте свій час та допоможіть. Прикріпляю фото маленьких хуліганів!
Дійсно, дуже вдячні працівникам поліції, котрі оперативно приїхали, провели декілька годин, допитуючи всіх, та відвідуючи сім’ї хуліганів, терпіння їм у важкій роботі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *