В.о. міністра енергетики заявила про інформаційну атаку проти неї

Фото: Ольга Буславец в Facebook

Негативні публікації про себе Буславець пояснює прийдешніми рішеннями Міненерго на ринку електроенергії.

 

Виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець вважає, що проти неї почалася інформаційна атака через антикорупційну політику та дії міністерства на ринку електроенергії. Про це вона заявила в четвер, 28 травня, пише Главком.

 

Зокрема, вона прокоментувала ситуацію з роботою її сина в компанії Енергоатом-Трейдинг.

 

“Є посилання на мого сина, який працює в Енергоатом-Трейдинг, куди влаштувався на роботу ще студентом. Зараз він там працює на найнижчій посаді. Якщо це єдине, що про мене можна сказати погане, то мене дивує ця ситуація. Вона для мене смішна”, – сказала Буславець.

 

Вона вважає, що в подальшому стосовно неї “буде багато бруду на рішення, які готуються в міністерстві”. Мотиви зрозумілі. Для когось це бізнес, для когось – спроба заробити бонуси і зробити ім’я на черговому скандалі”, – додала міністр.

 

Вона заявила, що Міненерго хоче подолати корупційні та фінансові схеми на ринку електроенергії, зокрема, де отримують надприбутки трейдери, а не генеруючі компанії.

 

Також Буславець заявила, що НКРЕКП не помічає порушень і не приймає рішень щодо викорінення схем на ринку. “Необхідні рішення не приймаються, ми бачимо маніпуляції які сьогодні є”, – зазначила міністр.

 

Нагадаємо, через ситуацію в енергетиці Міненерго затвердило новий Прогнозний енергетичний баланс, який передбачає зниження виробництва на всіх електростанціях України, крім теплоелектроцентралей та відновлюваних джерел енергії.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4234301-vo-ministra-enerhetyky-zaiavyla-pro-informatsiinu-ataku-proty-nei

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *