Українських олігархів лікуватимуть у Хустській райлікарні?

Сьогодні зранку президент України Володимир Зеленський дав розпорядження скасувати будь-які віп-палати для чиновників по всій Україні. А український блогер запропонував лікувати всіх олігархів у Хустській ЦРЛ…

“Прем’єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих віп-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не” совок “, вибачте. Не буде ніяких люксових палат для членів ЦК”, – сказав Зеленський і додав: “Ви будете перебувати саме в тих палатах і лікарнях, які за 28 років ви побудували в цій країні. Можливо, тоді зрозумієте, як це не мати можливості лікуватися в Швейцарії чи Ізраїлі. Рівні умови стосуються абсолютно всіх. Винятків не буде і для перших осіб держави – президента, прем’єр-міністра і голови ВР “.

У відповідь на звернення гаранта відомий блогер 112 каналу Олексій Давиденко запропонував усім олігархам країни переїхати лікуватися у Хустську ЦРЛ, світлини з якої облетіли і жахнули вже всю Україну.

Автор змоделював звернення Президента з проханням усіх олігархів прийти й відновити найзанедбанішу Хустську ЦРЛ і отримати у ній медичні послуги.

До речі, у Китаю вже є досвід, як за лічені дні збудувати нову лікарню з модульних конструкцій. Отож, думка блогера у масштабах країни за кошти держави або олігархів у китайському виконанні може бути цілком слушною і реалізованою…

Ілюстрації стану інфекційного відділення Хустської ЦРЛ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *