«Газові» мітинги на Закарпатті: псевдоактивісти, політикани та зухвале порушення норм карантину

            90% учасників усіх мітингів проти тарифів на газ та електроенергію з початку року складають виключно члени громадської організації «Доста», очолюваної П. Павловим — сумнівним активістом з кримінальним минулим.

Також жодного мітингу за участю ГО «Доста» не пропустив повз ефір телеканал швагра Медведчука з ОПЗЖ Івана Чубирка «Перший кабельний».

 Зрозуміло, що журналісти просто роблять свою роботу і змушені виконувати вказівки засновників з числа керівницта обласного ОПЗЖ.

Але не дуже зрозуміло, як людина, котра займалася переправленням нелегалів, побиттям людей та вбила під час ДТП літнього чоловіка, може бути представником громади Закарпаття. Адже у своїх висловлювання на адресу силовиків та представників влади цей ватажок аргументує свої зухвалі дії тим, що саме він ніби то представляє інтереси закарпатців. Цікаво, скільки закарпатців і коли уповноважили П. Павлова бути їхнім представником?

Мабуть найбільш об’єктивну оцінку цьому елементу закарпатці дали на останніх виборах, де Павлов, балотуючись до облради, набрав всього кількасот голосів…

Кілька днів тому у області була створена спеціальна комісія з вивчення ціни газу. І зовсім не випадково її очолив обласний депутат від ОПЗЖ Віктор русин на прізвисько «Антибіотик», що приклеїлося до нього з часу керівництва закарпатською поліцією і кришування наркоторгівлі.

Партія ОПЗЖ, до якої належить В. Русин, як у області, так і в Україні через своїх партійців піднімає хвилі «протестів», аби змусити керівництво держави рахуватися з Медведчуком. Тепер, коли у кума Путіна відібрали ліцензії на трансляцію проросійських телеканалів, він через акції протесту намагається тиснути на місцеву і центральну владу для повернення своїх позицій. У Закарпатті — свої домовленості.

Через організацію перекриттів доріг та блокування роботи органів місцевої влади, ОПЗЖ намагається отримати посади та імунітет для свого чорного бізнесу, у тому числі  для мережі нелегального продажу нафтопродуктів.

Дуже чітко видно, як лише після прибуття на місце нещодавнього конфлікту з перекриття дороги у селі Ракошино Мукачівського району В. Русина, «активісти» стали вестися чемно і одразу погодилися розблокувати дорогу. Як  кажуть, «хто платить (фінансує мітинги), той і музику замовляє»…

У самого П. Павлова теж є інтерес, аби з ним вели діалог перші особи краю, а особливо правоохоронці. Адже у нього висить кримінальна справа за вбивство під час ДТП літньої людини, яку він залишив помирати посеред дороги. Тому тут дуже логічними є торги Павлова з поліцією: ви закриваєте справу, а я забираю своїх мітингарів.

Що ж до самої ГО «Доста», то кілька років тому у мережу з відповідними доказами потрапила інформація про керівників цієї організації у різних районах області. З неї відомо, що це — люди, які причетні до групових зґвалтувань, крадіжок, убивств, шахрайства та розбоїв.

І ще одна не менш важлива деталь. На усіх мітингах, які П. Павлов організовував з часу пандемії корона вірусу, ні він, ні члени його організації не дотримуються правил карантину. Ніхто з них не носить маски. Більше того, П. Павлов та його люди навіть хизуються цим перед поліцейськими та іншими громадянами Закарпаття, ніби ви — лохи, а ми от молодці, бо нам наплювати на карантин. Це було видно і під час останнього мітингу під ОДА, перекритті доріг і під час попередніх акцій цієї зграї у приміщенні ОДА, де всі ці люди спокійно з дозволу поліцейських зайшли без масок, тим самим показавши, що до них має бути особливе ставлення лише тому, що вони мітингарі. Мітингарі, які топчучи закон, вимагають законності…

У той же час поліцейські на вулиці примудряються штрафувати пенсіонерів за те, що спустили маску, а під носом у себе не бачать систематичних порушень карантину.

До речі, ляльководи цих мітингарів, теж, перебуваючи у місцях масового скупчення людей, «плюють» на правила карантину. Як той же В. Русин, який перебував у натовпі людей без маски.   

 Невже такі люди мають моральне право бути представниками інтересів жителів Закарпаття?

One thought on “«Газові» мітинги на Закарпатті: псевдоактивісти, політикани та зухвале порушення норм карантину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *