У Закарпатській ОДА — новий заступник губернатора від альянсу Разумкова-Кличка-Балоги

Олександр Пацкан погоджений заступником голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова по цифровій трансформації. Олександр має стати очима й вухами в ОДА свого двоюрідного брата Валерія Пацкана, Голови рахункової палати України та альянсу Разумкова-Кличка, який у області представляє Віктор Балога та його син, мер Мукачева Андрій Балога.

Полосков, якого Президент призначив 7 грудня 2020 роки замість генерала СБУ Олексія Петрова, раніше був директором виноробні «Шато Чизай» у Берегові, зареєстрованої в США як власність громадянина США Геннадія Гутмана. Ставши губернатором, він взяв до себе заступником Іштвана Петрушку, який багато років керував Берегівської райадміністрацією. Ще одним заступником в ОДА повернули СБУшника Ігоря Шинкарюка, який пішов з посади заступника губернатора в «Самопоміч» та програв вибори до міськради Ужгорода. Шинкарюка також пов’язують з вищим керівництвом ОПЗЖ, зокрема з родиною Льовочкіних, які на Закарпатті мають кілька проектів, у яких їм допомагає Шинкарюк.

Першим заступником у ОДА погоджено кума нардепа Валерія Лунченка Мирослава Білецького.

При такому розподілі, як пише телеграм-канал Shadow Anonymous, інтереси клану Балоги не були дотримані належним чином. А Балога теж клієнт Разумкова. Пригадаймо, що кли Олексій Петров намагався вибити сина Балоги Андрія з поста мера Мукачевого, запросили Разумкова і найняли технологів з його фірми.

Разумков приїхав, провів з Балогою-молодшим цілий день, відкрив йому поліклініку і палац культури. Потім технологи Разумкова погасили хайп команди Едгара Токара, який програв вибори Балозі-старшому по округу і був реанімуваним Петровим для місцевих виборів, навколо поганих умов у мукачівському пологовому будинку. Мовляв, поліклініку з помпою відкрили, а в лікарні морок…

Брати Пацкани, які завжди представляли інтереси Кличка на Закарпатті, а останнім часом зачастили ще й до братів Шефірів, після чого їм було обіцяно, що отримають владу в своїй вотчині за умови договору з Балогами…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *