У Закарпатській облраді більшість комісій очолили і поповнили екс-регіонали

       

Закарпатська обласна рада нарешті оприлюднила список оновлених постійних комісій, які за останній місяць переформатовували вже тричі. І хоча у остаточному списку прибавилося кілька депутатів із опозиційних фракцій, кістяк основних комісій складають екс-регіонали та люди, що з ними тісно співпрацювали.

Ще донедавна комісію з питань правопорядку та діяльності правоохоронних органів очолював Василь Іванчо. Однак, після обрання його заступником голови обласної ради Олексія Петрова, комісію віддали Команді Андрія Балоги. Хоча заступником у неї є екс-регіонал Мирослав Щербей, який очолював Управління МНС у Закарпатті за часів Януковича.

Іванча ж підвищили, і тепер він  — один із керівників Закарпаття. А ще не так давно – був керівник ГУ Міндоходів у Закарпатській області у період правління Януковича. Іванчо відомий, як касир губернатора Олександра Ледиди, який шантажував бізнес і збирав данину для обласної організації партії Регіонів з підприємців Закарпаття.

                Колишній же начальник обласного УМВС часів Януковича, якого за торгівлю наркотиками і їх вживання під час служби у міліції, прозвали «Антибіотиком», очолив стратегічну комісію з питань майна області та регіонального розвитку. Русин також очолює тимчасову комісію по законності тарифів на комунальні послуги, через яку свого часу шантажував Петрова своїм кишеньковим активістом Павлом Павловим та його організацією з кримінальних елементів «Доста».

Русин також відомий, як постійний критикан політики Президента Зеленського, поширювач антиукраїнської риторики та організатор протестних тарифних акцій.

                А от сам колишній головний регіонал Закарпаття Олександр Ледида, фактично, керує бюджетною комісією області, будучи там заступником у Івана Чубирка з ОПЗЖ. Останній, кажуть, не маючи потрібних знань у цій галузі, у всьому слухає «Сан Санича», який має довголітній досвід з розпилу обласного бюджету.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                Повністю під себе колишні регіонали взяли й комісію з питань екології та природніх ресурсів, де головою є засуджений за вбивство односельчанина Василь Якубець із фракції «За майбутнє», а замом у нього буде екс-регіонал із ОПЗЖ, який проходив у кримінальній справі про викрадення людини Степан Деркач. Якубець був головою Хустської РДА за часів Януковича-Ледиди, а Деркач  —  очолював Хустську міську партію регіонів.

                Ще один екс-регіонал, який при губернаторові Ледиді очолював Управління земельних ресурсів Олександр Антал затесався у не менш важливу медичну комісію облради.

                Якщо додати до цього той факт, що у Закарпатській ОДА та облраді донині працюють люди Олександра Ледиди, його шофери, їдальня ОДА, яка є бізнесом Ледиди через його водія, то можна з упевненістю сказати, що на Закарпатті руками недолугих у політиці «слуг» повертаються до влади екс-регіонали.

                Ще одним доказом цьому є нещодавнє призначення З подачі Ледиди начальником Департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Віктора Мацолу, який займав цю посаду у часи правління Януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *