У сусідів Закарпаття вперше з початку року не зафіксовано жодної смерті від COVID-19

За даними, опублікованими Національним інформаційним центром охорони здоров’я Словаччини у минулу п’ятницю, вперше за останні місяці у Словаччині не було зафіксовано жодної смерті від коронавірусу.

У Словаччині епідеміологічна ситуація почала покращуватися у березні. На кінець травня щоденна захворюваність на нещодавно виявлені інфекції впала до рівня, що спостерігався у вересні минулого року. Кількість смертельних випадків, офіційно пов’язаних із цією хворобою – також на рівні осени минулого року. За офіційними даними, наразі в країні зафіксовано 12 433 смертей від коронавірусу.

За інформацією словацького Управління охорони здоров’я найпоширенішою у країні є так звана британська мутація коронавірусу, однак минулого тижня також повідомлялося про три випадки так званого колумбійського штаму.

У країні з населенням близько п’яти з половиною мільйонів кількість вакцинованих, які вже отримали принаймні одну вакцину минулого тижня становила 1 863 000, з них 1 мільйон 70 000 вже отримали другу дозу.

У Словаччині раніше використовувались лише вакцини Pfizer / Biontech Moderna та AstraZeneca, але у понеділок також була введена російська вакцина Sputnik V. Міністерство охорони здоров’я оголосило, що діти у віці від 12 до 15 років також зможуть отримати вакцину, повідомляє Mukachevo.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *