У СБУ назвали число полонених українців на Донбасі

У СБУ повідомили, скільки українців знаходяться в полоні сепаратистів на Донбасі

Список полонених формується, ґрунтуючись на зверненнях їх сімей, повідомленнях ЗМІ та громадських організацій.

 
У полоні сепаратистів на Донбасі станом на 30 квітня перебувають 214 українців. Про це з посиланням на дані СБУ повідомляє Радіо Свобода у вівторок, 5 травня.
 
В СБУ додали, що список осіб формується на підставі звернень близьких і рідних постраждалих, повідомлень громадських організацій, ЗМІ, а також за результатами інформаційного обміну між суб’єктами, залученими у виконання відповідних завдань.
 
“За даними інформаційного обліку Об’єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників і встановлення місця знаходження безвісти зниклих в районі проведення ООС станом на 30 квітня 2020 року значаться як незаконно позбавлені волі 214 осіб”, – сказано в публікації.
 
Нагадаємо, що Україна підготувала 200 прізвищ на новий обмін полоненими. Переговори щодо подальших етапів обміну триватимуть.
 
Також повідомлялося, що рідні полонених на Донбасі мітингували під ОП. Учасники мітингу кажуть, що їх не інформують про обмін і не підтримують зв’язок з ними – тому вони прийшли на зустріч з президентом особисто.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *