У понеділок на Закарпаття приїде куратор обласного осередку “Слуги Народу” Тищенко

Про це zaknovunu.info повідомили із Закарпатської обласної організації партії “Слуга народу”. У той же час наше джерело у правоохоронних органах повідомляє, що Тищенко під приводом налагодження партійної роботи приїжджає для боротьби з контрабандою.

У понеділок також мають бути відсторонені і звільнені працівники Закарпатської та інших митниць України, які підпали під санкції РНБО.

Хоча, на думку багатьох журналістів та експертів, санкції РНБО покликані не боротися з контрабандою, а поставити на чолі цих процесів людей з Офісу Президента, СБУ та сателітів Іллі Павлюка.

Про це також розповідає журналіст-розслідувач Євген Плинський. За його словами, списки на звільнення митників та списки контрабандистів складав куратор найбагатших напрямків української контрабанди та спонсор партії “Слуга народу” Ілля Павлюк та регіональні структури СБУ аби забрати зі свого шляху конкурентів.

Про популізм у вигляді санкцій заявив також екс-голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він, зокрема, висміяв необізнаність РНБО про те, що контрабанда в Україні не криміналізована.

Все це доводить той факт, що Тищенко покликаний під виглядом розбудови закарпатського партійного осередку, налагодити процес постановки на посади у Закарпатській митниці потрібних людей та організувати схему з вірних партії працівників СБУ.

Зважаючи на те, що Тищенко, зчинивши безлад та скандал на Івано-Франківщині, обізвав закарпатців сепаратистами, переплутавши їх перед цим із прикарпатцями, на нього чекає “теплий” прийом.

І не лише від місцевого населення та дрібних контрабандистів, але й від Валерія Пересоляка, проти якого РНБО ввело санкції і якого в Офісі намагаються усунути від контролю за Закарпатською митницею.

Не виключено, що внаслідок переділу контрабандних потоків, у області можуть відбутися і збройні сутички. Як, власне й у інших областях, де проходить “реформа” від слуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *