У Мукачівській міськраді тривають обшуки через продаж 10 гектарів землі

Сьогодні у Мукачівській міській раді провели перший етап обшуків, пов’язаних із підозрою у зловживанні владою та службовим становищем під час реалізації міської землі.

За інформацією слідства, ідеться про 8 земельних ділянок у елітній частині Мукачева, які Мукачівська міська рада продала у жовтні-листопаді 2019 року. Сумарно у цей період чиновниками ради було продано 10,54 гектари міської землі комунальної власності. Землю продали для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Відомо, зокрема, що чиновники реалізували землю, згідно з рішенням про «Передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу та про затвердження звітів про експертну грошову оцінку».

Обшуки пов’язані з тим, що чиновників Мукачівської міськради обгрунтовано підозрюють у заниженні вартості проданої землі.

Переможцями аукціону, на якому продавалися 8 ділянок, стали фірми ТОВ «Газ-облік-Прилад» та «Факел-Мукачево», що через свого директора із села Завидово,  наближені до міського голови Мукачева та його батька. З продажу понад 10 гектарів землі міський бюджет отримав близько 37 млн грн, або 1,15 млн Євро, при реальній її вартості від 3-до 5 млн євро.

Як стало відомо Zaknovunu.info, правоохоронці вдалися до обшуків, отримавши інформацію про намір знищити документацію про підготовку аукціону та продаж вказаних земельних ділянок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *