У Хустській ТВК виявлено сфальсифіковані бюлетені

Про це виданню Zak.news повідомляють офіційні спостерігачі за перерахунком голосів у місцевій територіальній виборчій комісії.

Зокрема спостерігачі стверджують, що виявлено масу бюлетенів, у яких у клітинці, де потрібно було вказати номер дільниці, члени ДВК написали  «бюлетень не вірний».  У свою чергу ті бюлетені, у яких номер дільниці не вписаний зовсім — зараховували як дійсні.

 Очевидно, що такі маніпуляції робляться свідомо, аби спотворити реальний результат виборів, особливо щодо голосування за голову ОТГ. Бо саме серед цих бюлетенів виявлено згадані порушення. Адже у законі щодо таких випадків, чітко сказано: якщо номер дільниці вказано не правильно, то бюлетень вважається не дійсним. У даному ж випадку номер не вказаний взагалі! Наразі в ТВК чекають реакції, та роз’яснення ЦВК. Однак, уже зараз відомо, що це — грубе порушення і такі бюлетені визнаються не дійсними.

Спостерігачі припускають, що ці порушення є причиною того, чому діючий мер Хуста Володимир  Кащук тиснув на суд, щоб швидше отримати рішення про блокування перерахунку голосів. Тож ситуація з перерахунком вкотре доводить про фальсифікацію виборів. Також спостерігачі зауважили, що деякі бюлетені не співпадають з кольором, що при детальній перевірці та експертизі може вказати на факт фальшивих бюлетенів. Цікаво, чи понесе хтось із причетних до неправильної ідентифікації бюлетенів, відповідальність за такі грубі фальсифікації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *