У Депутата облради Русина виявили незадекларовану нерухомість у Баварії

Закарпатського депутата від партії Віктора Медведчука звинуватили в прислужництві Москві і знайшли у нього незадеклароване майно в Німеччині. Детальніше про це розповідає інформаційний портал “Znaj.ua”.

З власних джерел видання отримало інформацію про те, що депутат від ОПЗЖ Віктор Русин володіє незадекларованим майном в Німеччині. Як з’ясувалося, це невеликий готель в Баварії, номери в якому можна забронювати через Booking.

Однак, якщо відкрити декларацію Русина, то можна побачити, що готелю в цьому списку немає. Натомість є житлові будинки, земельні ділянки та люксові автомобілі, які були куплені безумовно не за зарплату в правоохоронних органах, де раніше працював народний обранець.

Відкриваємо декларацію Віктора Русина, щоб дізнатись, чи задекларована ця нерухомість. І одразу про порушення. Цитата з декларації « Особливості . Є «люксові” авто» – у декларації вказано транспортний засіб, що належить до вказаної категорії.

Однак таких автомобілів, лише офіційно, у родини три. Читаємо декларація далі.

Виявляється члени сім’ї не надали інформацію та важливі дані . Житлові будинки, земельні ділянки, люксові автомобілі останніх марок – очевидно, за зарплату у правоохороних органах?

У дітей та дружини – бізнес, на рахунках : по 15-20-35 тисяч євро, а в самого пана Віктора – 65 тис євро та 165 тис грн.

Повертаючись до баварського готелю генерала, то він у декларації не вказаний, як, очевидно, і багато інших активів. З відкритих джерел нам відомо більше : «гостьовий будинок Ferienland Sonnenwald у місті Шьофвег у Баварії пропонує сучасні та комфортабельні апартаменти. Усі апартаменти готелю Ferienland Sonnenwald оснащені телевізором із супутниковим телебаченням, вітальнею та балконом. Сучасна міні-кухня обладнана кавоваркою.

Сільська місцевість Баварії пропонує ідеальну можливість для піших прогулянок, їзди на велосипеді та катання на лижах. В районі є кілька пішохідних стежок. В апартаментах можна взяти напрокат велосипеди та скористатись приміщенням для зберігання лиж. В апартаментах є ресторан, барбекю та тераса».

Служити Москві, через її сателітів у Закарпатті, мати прихований бізнес у Європі та з трибун розповідати про патріотизм — оце справжнє обличчя депутата від ОПЗЖ Русина.

“Хтось полюбив Закарпаття, а хтось має його в серці”, – з такими словами Віктор Русин звернувся до обласних депутатів на першій сесії, де спробував позмагатися за посаду голови ради з генералом Петровим. Очевидно, що поліцейський генерал, розповідаючи про патріотизм до Закарпаття, таки лукавить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *