Тимошенко відхрестилася від кримінальних елементів у списках закарпатської “Батьківщини” (відео)

Днями Юлія Тимошенко повідомила журналістам видання “Доброволець”, що не чула і не знає про кримінальних елементів, які балотуються до Мукачівської міської ради.

Нагадаємо, після того, як закарпатську обласну організацію політичної партії “Батьківщина” взяли в оренду колишні регіонали, вони стали ховати свої відомі у краї обличчя на політичній рекламі.

Так на виїзді з Мукачева висить кілька бігбордів без фото, лише з логотипом “Батьківщини” та підписом кримінального авторитета “Блюка”, екс-регіонала Михайла Ланя. Він очолив список у Мукачівську міську раду. У Мукачівську районну та міську ради під цим же брендом іде ще чимало кримінальних елементів.

Так, 19 вересня, в Ужгороді обласний осередок партії ВО “Батьківщина” провів конференцію стосовно висунення кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Як повідомляє спостерігачка ОПОРИ, список кандидатів від ВО “Батьківщина” до Мукачівської ради очолив Михайло Ланьо, що належав до членів злочинних угруповань. Мав кличку «Блюк». На початку 2000-х прийшов у місцеву владу Закарпаття. За повідомленням ЗМІ, раніше був судимий за статтею 117 КК України («згвалтування»), очолював найпотужніше в регіоні організоване злочинне угруповання. Нарордний депутат України, член Партії Регіонів.
Також до Мукачівської ОТГ Батьківщина висуває наркодилера Артура Пашкуляка, двічі судимого представника вузького кримінального отчення екс нар депа Михайла Ланя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *