“Суспільне Закарпаття” показало некомпетентність окремих кандидатів у депутати

Закарпатський мовник UA-Суспільне Закарпаття у передачі про знайомство з програмами та кандидатами, які балотуються до Ужгородської міської ради, показало некомпетентність та недалекоглядність окремих кандидатів у депутати.

Зокрема, показали, як Телеграм-блогер Віталій Глагола збирається місцевих айтішників, які працюють «на закордон переселити з центру Ужгорода в район вулиці Гагаріна, де… є купа цехів та складів від закинутих заводів. Туди ж, за його задумом, мають повернутися айтішники-заробітчани з усього світу. Глагола створить їм умови для того, щоб вони (які, за словами телеграм-блоХера – працюють не зовсім офіційно) почали працювати чесно і сплачувати податки в Ужгороді.
Тут з області фантастики усе: починаючи з наміру Глаголи відремонтувати приватні склади в районі вулиці Гагаріна (до яких міська влада немає жодного відношення) і до легалізації неофіційних зарплат айтішників.
І далі, як кажуть, Остапа понєсло… Глагола захотів повернути в Ужгород водіїв-таксистів з Праги, щоб вони пересіли на комунальні великої пасажиромісткості автобуси.
Ну, і про воду від Глаголи – в стилі мера Києва Віталія Кличка. Пам’ятаєте його вислів: «Що треба, щоб отримати гарячу воду? Треба підігріти холодну!»? А ось репліка Глаголи: «Для того, щоб ужгородці платили за воду менше – треба залатати усі дірки в трубах, бо вона через них втікає у землю». Логічно ж, правда? Лише це – знову ж із області популізму. Щоб полагодити водопровідні труби треба з десяток міських бюджетів, бо це ж не лише труби по всьому місту замінити, але й усі дороги з тротуарами треба розрити. А ще й у самих будинках мережі міняти. Тому – не ведіться на брехню…
І на сам кінець про інтелект. Іноді ж краще мовчати. Розповідаючи з розумним видом про вирішення комунальних проблем в Ужгороді і говорячи про найдорожчу воду в Ужгороді можна ж хоча б поцікавитися її вартістю, правда?
Закономірне питання: якщо це обличчя «Рідного Закарпаття» – взірець, якого поставили першим номером в кандидати до міської ради, то що там заховано далі у списку? Зустрінете Роберта Горвата, поцікавтеся при нагоді: яке куриво дають кандидатам перед тим, як їх відправляють на ефіри UA:Закарпаття?

Колись давно російський цар Петро перший сказав: «Указую боярам говорить по ненаписанному, чтобы дурь каждого была…

Опубліковано Ужгород БЕЗ ГнОМИКІВ Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *