Дружина екс-начальника закарпатської поліції випустила під заставу контрабандиста-вбивцю Удута

Днями суддя Ужгородського міськрайонного суду Маріання Крегул випустила під заставу 126 тисяч гривень депутата Берегівської райради від КМКС «короля контрабанди» та вбивцю Івана Удута.

Нагадаємо, що Удут позбавив життя 18-річного мотоцикліста та намагався домовитися з експертизою, що юнак помер до зіткнення.

Раніше на стоянці кафе «Плей» в селі Чепа Удуд розтрощив чужу автівку та за зауваження металевою палицею побив її власника до півсмерті. Через декілька днів, Удуд відрізав курці голову та з похоронним вінком приніс її потерпілому на ліжко в лікарню.

Також Удута було затримано у підозрі перевезення контрабанди на тракторі. Іван Удут, з яким пов’язують контроль над прохідною приватизованою ділянкою українсько-угорського кордону на Берегівщині, разом із зятем побив прикордонника.

Суддя Крегул обрала рецидивісту Удуту міру запобіжного заходу – 60 днів тримання під вартою із можливістю вийти під заставу одразу в кількох справах всього під 126 000 тисяч гривень. Маріанна Крегул — вона ж донедавна Маріанна Стефанишин (що видно з її е-декларації), дружина екс-начальника Головного Управління поліції Закарпаття Ігора Стефанишина та донька колишнього голови Апеляційного суду Закарпаття Миколи Крегула. Джерела Закарпатських новин повідомляють, що таке рішення Івану Удуту обійшлося у 50 тисяч доларів. Також відомо, що Удут планував втекти до Угорщини і переховуватися там від правосуддя. Однак, після домовленостей із суддею Крегул, Удут передумав і пообіцявзвільнити поліцейських та прокурорів, які довели його справи до суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *