Суддя Алла Сарай причетна до звільнень низки кримінальних елементів з Мукачева

Алла Сарай, суддя Ужгородського міськрайонного суду причетна до низки рішень про звільнення під заставу кримінальних елементів із Мукачева. Так днями суддя суттєво зменшила застави затриманим нещодавно на квартирі в Ужгороді мукачівським торговцям наркотиків, котрі вже неодноразово потрапляли у поле зору правоохоронців. А навесні вона відпустила на волю затриманого кримінального авторитета Євгена Дребітка на прізвисько «Білий»…

                Після того, як Дребітко був затриманий з арсеналом зброї на посту у Нижніх Воротах за статтею Кримінального кодексу, яка передбачає від 7 до 12 років ув’язнення, суддя Сарай відпустила кримінального авторитета, який займається розбоєм та вимаганням, під смішну для тяжкості статті заставу у 315 тисяч гривень.

                Вийшовши на свободу, Дребітко знову взявся за своє і буквально за місяць по тому був затриманий за вимагання 15 тисяч доларів в Ужгороді біля будівлі СБУ.

                І буквально днями, за дивним збігом, саме суддя Сарай випустила під заставу особливо небезпечних наркоторговців та вимагачів з кримінальним минулим.

«Досягнення» затриманих вражають.

Владислав Русин має два затримання за вимагання неіснуючих боргів. Одного разу його затримували біля «Епіцентру», а ще разок біля «Боздошського парку» в Ужгороді. Тоді ще й з нелегальною зброєю. Ну, і зараз – закупка наркотиків. Затримали на квартирі, де було купа наркоти. Навіть символи $ і € із неї виклали.

Прокуратура просила для нього понад 2 мільйони гривень застави, але суд вирішив, що досить і 1,2 млн. гривень.

Олег Понзель роками продає наркотики. Правоохоронці здійснили в нього закупку наркотиків під відеозапис, під час обшуку – у нього знайшли багато наркотиків. Прокуратура просила для нього 1,6 мільйони гривень застави, але суд вирішив, що досить і 500 тисяч гривень. Заставу він сплатив і наразі вже на волі.

 Костянтин Жабяк теж не перший рік продає наркотики. Здійснено закупку, задокументовано неодноразові факти доставки наркотичних засобів Русину та іншим членам угрупування. Прокуратура просила йому 1,6 мільйони гривень – суд призначив застав всього 500 тисяч.

У Івана Повідайчика на прізвисько «Заєць» здійснено контрольну закупку наркотиків, задокументовано його учась у наркоторгівлі, яка вказує, що він є лідером злочинного угрупування та відповідає за виготовлення і розподіл наркотичних речовин між іншими учасниками з метою подальшого збуту. Він втік під час затримання – наразі, його подають у розшук.

До слова, суддя Алла Сарай, яка обирала застави цим наркоторговцям родом з Мукачева є у родинних стосунках із Віктором Балогою. Вона донька кума Віктора Івановича, а директор мукачівскього замку Михайло Белеканич – рідний брат судді Алли Сарай. Не виключено, що добрі жести з помилування кримінальних елементів Мукачева пані Алла робить на прохання того ж Балоги, котрого неформально називають «батьком мукачівської мафії»…

Тож дивно, що суддя зменшує застави наркоторговцям, адже проблема наркозалежності в області дуже серйозна.

«Я сподіваюсь, що пані суддя буде переживати за те, аби на вулицях її рідного Мукачева було менше наркотиків і перестане відпускати наркоторговців під смішні застави. Адже вони повільно вбивають людей», написав у своєму Телеграм-каналі Віталій Глагола.

Алла Сарай — дружина екс-депутата Ужгородської райради, а нині адвоката Романа Сарая. Була призначена на посаду судді Ужгородського міськрайсуду у січні 2020 року. Раніше у жовтні 2011 року отримала відмову Вищої ради юстиції у призначенні на цю посаду. Вона відома, з-поміж іншого, скандальним поверненням на посаду усунутого після Революції Гідності мера-“регіонала” Віктора Погорелова, а ще раніше, у 2013 році – ухвалою, відповідно до якої працівники міліції затримували, а згодом було засуджено до штрафів захисників площі Народної в Ужгороді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *