Стало відомо ім’я кандидата від “Слуги народу” на посаду голови Хустської ОТГ

Про узгодженого кандидата на посаду голови Хустської ОТГ від партії “Слуга народу” повідомив громадський активіст Віталій Грегор. Ідеться про колишнього голову Хустської райради та екс-губернатора Закарпаття Василя Губаля.

При чому, Грегор стверджує, що насправді Губаль є не самостійна кандидатура, а ставленик місцевих неформальних керівників району Мирослава Білецького та Валерія Лунченка. Активіст, зокрема пише:

“Ось цього контрабандиста, одного із лобістів скандальних #мініГЕС та екс-губернатора часів Порошенка хочуть видвигати від ЗЕ на Хустську ОТГ закарпатський осередок політичної партії “Слуга Народу“. Він вже і на “акції” ходить з теперішнім генерал-губернатором Петровим, і актив збирає. Короче перефарбувався успішно.

Тільки біда не в тому, що цей вчорашній політик без рейтингу. Він не те, що не додасть їм, а навпаки забере.

Але мені не їх політичну силу шкода, а ті реально нові обличчя молодих, розумних і амбітних, які хотіли взяти відповідальність на себе і балатуватись до місцевих рад від цієї сили. Але коли вони побачили де-юре старі обличчя Губалів-Сабадошів, а де-факто Лунченків-Білецьких в рядах цієї партії, вони почали покидати їхні ряди.

І проблема не в тому, що ця партія втратить гідних людей , а втратимо всі ми, кожен район нашої країни шанс на гідні зміни. Оскільки ці нові обличчя змушені будуть шукати якусь іншу партію від якої висуватись , оскільки самовисування скасовано. А в інших партіях кандидувати без “членського внеску” їм не дадуть, то їм прийдеться йти від “безкоштовних” і маловідомих. Як наслідок вони не пройдуть, бо народ досі голосує стареотипами, на жаль. У підсумку прийдеться обирати знову з різних сортів лайна, між мародерами і шакалами, які знову будуть лізти поміж різних політсил, бо мають гроші. А люди наші, значна частина, на жаль, часто падкі на них. Обирають ~500 гривень, а потім ще щось очікують і шукають крайніх, забуваючи що вони в дзеркалі.

Володимир ЗеленськийДмитро РазумковОфіс Президента України, схаменіться, поки не пізно. Бо ви з такими токсичними кадрами не те, що програйте на місцевих виборах , ви втратите головне – залишки довіри до вас і вашої політичної сили”.

P.S: на першому фото Олексій ПетровВасиль Губаль, Віктор Сабадош

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *