Стало відомо, хто протистоятиме Андрію Балозі на виборах голови Мукачівської ОТГ

Не дивлячись на те, що більшість рейтингів гарантують перемогу на виборах мера Мукачева саме Андрію Балозі та його політсилі, інтрига може зберегтись лише у 2 турі, якщо такий звісно буде.

З впливом сім’ї Балоги у Мукачівській ОТГ мало кому вдається боротись, і хоча Андій Балога офіційно не заявляв про участь у виборах, всі розуміють, що це лише питання часу і передвиборчої стратегії, яку розробляли за участі досвідчених політтехнологів із Києва.

За інформацією джерел телеграм-каналу @erospista, команда Андрія Балоги готується до перемоги у 1 турі, набравши 50+1% голосів виборців, але, скоріш за все, вибори проходитимуть у 2 тури, на що розраховують у команді іншого нардепа – Валерія Лунченка.

Будучи “неофіційним куратором виборів” від Слуги Народу в області, а також лідером “Рідного Закарпаття” (нардепи Петьовка, Горват, Поляк) пан Лунченко робить подвійну ставку – Іллю Токаря від “Слуги Народу” та Андрія Лукача від “Рідного Закарпаття”. І Токар, і Лукач – давні партнери, колеги та друзі нардепа Василя Петьовки, а той – Лунченка. Круг замкнувся:)

До того ж, наближений до 4-х нардепів телеканал “М-студіо” активно піарить і Токаря, і Лукача, що ще раз доводить їх спільну передвиборчу стратегію – вивести одного з них у 2 тур і кинути всі сили проти Балоги, який добре знає про цей сценарій.

Джерела @erospista також стверджують, що “За Майбутнє” підтримає у Мукачеві Андрія Балогу, а “Батьківщина”, можливо, Іллю Токаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *