СБУ отримало команду перевіряти Закарпатську митницю (документ)

Про це з посиланням на офіційний документ за підписом заступника голови СБУ Василя Малюка, повідомляє телеграм-канал Держмитслужби України.

“Як тут можна не матюкнутись. Перший заступник Голови СБ України не маючи законних підстав, дає розпорядження своїм підлеглим зайти в зони митного та прикордонного контролю Азовської, Буковинської, Волинської, Галицької, Дніпровської, Енергетичної, Закарпатської, Київської, Одеської, Північної, Подільської, Поліської, Слобожанської, Східної та Чорноморської митниць в період з 14 травня по 14 червня 2020 року.”, ідеться у повідомленні.

За нашою інформацією, СБУшники з відділу “К” отримали вказівку зачистити неугодних митників та окремих контрабандистів під нове керівництво Держмитслужби напередодні відкриття пунктів пропуску. Одним словом, потоки хабарів від контрабанди дещо коригуються…

Для інформації про “нові обличчя” нової влади СБУ:

Нинішній начальник главку “К” Василь Малюк, який підписав цей документ, у 2015 році був заступником начальника відділу “К” в УСБУ Житомирської області, де і став мільйонером, на ниві бурштину, лісу і гранітних кар’єрів. Не забуваючи відвозити частку своєму головному начальнику – пану Демчині, який тоді був на нинішній посаді Малюка. Що примітно, Демчина дуже близький з Бакановим і Дніпропетровською командою Коломойського. Оновлення на лице.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *