Питань для референдуму зараз немає – Разумков

Фото: rada.gov.ua Українцям зараз нічого вирішувати на референдумах, вважає Разумков

Спікера парламенту поки тільки цікавить думка людей про роботу народних депутатів. Це питання він би виніс на референдум.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що зараз в Україні немає питань, які можна винести на всеукраїнський референдум. Про це він заявив в інтерв’ю UA: Українське радіо.

“Я думаю, що сьогодні глобальних питань, які треба було б виносити на референдум, поки що немає”, – сказав він.

На думку спікера, питання доступу іноземців до ринку землі доцільно піднімати на референдумі, коли будуть зрозумілі всі плюси і мінуси роботи ринку землі.

“Якщо ми говоримо з вами про землю, я думаю, що це точно не перше питання, яке має розглядатися на всеукраїнському референдумі, тому що воно дискусійне сьогодні. Ми прийняли той законопроект, який дасть можливість провести тест – у нас буде час до 2024 року подивитися, як буде працювати, якщо будуть знайдені якісь помилки, їх потрібно буде виправити для того, щоб, коли ми підійдемо до відкритого ринку, ми розуміли всі можливості. І тільки ближче до того часу варто проводити референдум з питань доступу іноземців”, – зазначив Разумков.

Він зазначив, що йому, як голові Ради, на референдумі цікаво було б дізнатися позицію людей про відповідальність народних депутатів за виконання своїх обов’язків.

“Мені була б цікава позиція громадян (і я переконаний, що вона б у багатьох питаннях збігалася з моєю) про невідвідування роботи і про кнопкодавство, щоб це спричиняло втрату мандата”, – сказав Разумков.

Нагадаємо, 9 червня президент Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроект про народовладдя. Це комплекс проектів, в які, зокрема, входить відновлення закону про всеукраїнський референдум.

У другому читанні прийняття законопроекту очікується восени.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

https://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/4244385-pytan-dlia-referendumu-zaraz-nemaie-razumkov

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *