Прокуратура Закарпаття оголосила про боротьбу з нелегальними АЗС, однак в Ужгороді «ліві» заправки функціонують безперешкодно (фото)

Нещодавно прокуратура Закарпаття у співпраці з контролюючими органами на великій нараді вирішила дати бій нелегальним АЗС на Закарпатті. Прокурори прозвітували, що змогли упродовж грудня 2019 року – березня 2021 року перевірити майже сім десятків АЗС. Як результат – виявлено 22 порушення, складено 17 адміністративних протоколів (ч. 1 ст. 164 КУпАП) та розпочато 4 кримінальних провадження (за статтями 204 та 272 КК України).

При цьому з незаконного обігу вилучено понад 98 т палива на 3,2 млн грн, обладнання на більш ніж 4 млн грн. І це – ще не всі позитивні результати, яких вдалося досягнути завдяки злагодженій роботі вищезгаданих органів.

Також кілька днів тому податківці змогли затримати цілу цистерну пального у Іршавському районі. Прокурори одразу ж повідомили, що робота на цьому напрямку продовжується і така діяльність перебуває на особливому контролі Закарпатської обласної прокуратури.

У той же час вчора до нашої редакції читачі Zaknovunu надіслали фото нелегальної АЗС, яка знаходиться на вулиці Капушанській біля відділення Нової Пошти №4. Наші читачі стверджують, що заправка діє без фіскальних чеків і вона в Ужгороді не одна. За їх інформацією, така ж АЗС діє у кінці вулиці Заньковецької та на вулиці Собранецькій біля станції швидкої допомоги.

Автори фото також стверджують, що ці АЗС безперешкодно функціонують уже кілька років.

У мережі вдалося знайти підтвердження цій інформації. Так на відео телеканалу Sirius добре видно, як ця ж заправка безперешкодно без фіскальних чеків функціонує у 2018 році.

 З того часу, попри ніби  nо боротьбу з нелегальними АЗС, цю та інші ужгородські нелегальні заправки ніхто з прокурорів не помічає. Подейкують, не безкоштовно. Мережа платить одному із заступників прокурора області 10 тисяч доларів щомісяця.

Також нам стало відомо, що вказана нелегальна заправка, які інші такі ж АЗС у області, (всього близько 15-20) діють під крилом Віктора Медведчука і постачаються пальним із нафтопродуктопроводу “ПрикарпатЗахідтранс”. До речі, у нещодавньому своєму звернення Володимир Зеленський розповів, що даний об’єкт буде повернуто у державну власність. От тільки не відомо, чи дійде від слів до діла…

За словами нашого джерела, на Закарпатті нелегальні заправкиМедведчука курує його колишній швагор Іван Чубирко, він же обласний депутат від ОПЗЖ. В Ужгороді цей бізнес контролює депутат Холмківської ОТГ від тієї ж ОПЗЖ Артур Северенчук, права рука Чубирка по бізнесу і по партійній роботі.

Невже при новому керівнику Закарпатської обласної прокуратури п. Козаку схема із прикриття хабарями нелегального бізнесу продовжує жити?

Просимо вважати нашу публікацію зверненням до прокуратури та СБУ із проханням перевірити викладені факти і почати не лише на словах, а й на ділі боротися з нелегальними АЗС.

One thought on “Прокуратура Закарпаття оголосила про боротьбу з нелегальними АЗС, однак в Ужгороді «ліві» заправки функціонують безперешкодно (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *