Поліція перевірить ізоляцію всіх, хто повертається з-за кордону

Так українці з Польщі поверталися

Підписання угоди про самоізоляцію і видача пам’ятки про самоізоляцію – обов’язкова протиепідемічна міра.

Епідеміологи разом з Нацполіцією перевірятимуть дотримання самоізоляції усіма, хто повертається в Україну з-за кордону, заявив заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу в неділю, 22 березня.

“Вчора ми вкотре змінили правила перетину державного кордону для людей, які будуть повертатися в Україну з певних хабів в аеропортах за межами України. Перший літак вчора приземлився з Іспанії, 215 пасажирів, всі вони були протестовані експрес-тестами. Всі вони підписали згоду на добровільну ізоляцію на 14 днів. Ми в МОЗ постановою головного державного санітарного лікаря підписання такої угоди про самоізоляцію і видачу пам’ятки про самоізоляцію зробили обов’язковою протиепідемічною мірою”, – заявив Ляшко.

За його словами, всі ці документи передаються в базу для епідеміологів.

“Епідеміологи разом з Національною поліцією України відпрацьовуватимуть кожен контакт і кожну згоду на самоізоляцію і, в разі порушення підписаної згоди, будемо ініціювати притягнення цих людей до адміністративної відповідальності”, наголосив головний санлікар країни.

Нагадаємо, що згідно з рішенням КМДА, Держприкордонслужба України повинна надати інформацію щодо мешканців Києва, які повернулися з-за кордону з 10 березня поточного року. Відповідні дані про мешканців Києва повинні бути передані в Головне управління Держпродпотребслужби в Києві 25 березня.


 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

 

Коронавірус
Великобританія закликає осіб з груп ризику ізолюватися на три місяці
Дедалі частіше молодим пацієнтам у ФРН потрібна терапія через COVID-19
СюжетМВФ: Світова економіка впорається з наслідками пандемії COVID-19
СюжетКоронавірус в Україні. Останні новини онлайн
В Україні таксі Uber та Bolt безплатно возитимуть лікарів на роботу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *