Петров призначив начальником “спортивного” управління Закарпатської ОДА скандального майора СБУ Криндача

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров призначив начальником «спортивного» управління ОДА одіозного СБУ-шника, котрий замішаний у брудних схемах, любить алкоголь і під мухою не контролює себе.

Про це розповідає колишній заступник Голови ОДА Москаля, журналіст Ярослав Галас на своїй сторінці у мережі “Фейсбук”.

” Петров призначив ще одного керівника структурного підрозділу ОДА – начальника управління молоді та спорту.

Новий начальник, знову ж таки, по-перше, приїжджий, що не має жодного відношення до Закарпаття, по-друге, СБУ-шник, а, по-третє, – вкрай одіозний персонаж, котрий замішаний у брудних заробітчанських СБУ-шних схемах, любить алкоголь і під мухою не контролює себе.

На жаль, цих критеріїв зараз цілком достатньо, щоб стати начальником в ОДА.

Отже, завтра (у понеділок, 7.09) колективу управління молоді та спорту ОДА представлять нового начальника – Павла Криндача. Петров призначив Криндача по добору, тобто без конкурсу (так само, як і інших приїжджих кадрів в ОДА).

Цей багаторічний працівник СБУ, згідно декларації, крім усього іншого має дві квартири в Києві, садовий будинок та земельну ділянку на Чернігівщині.

На Закарпатті до цього ніколи не працював, але постійно знаходився при Петрові – і в центральному апараті СБУ, і на Кіровоградщині, і тут на Закарпатті. Як вказують мої джерела, Криндач (і ще кілька приїжджих СБУ-шників) завжди знаходиться при Петрові, аж до того, що їсти йому носить у термосі ))

На першому фото (із сайту ОДА) Криндач позаду Петрова – у масці, футболці й джинсах.

Друге фото – з персональної сторінки Криндача у Фейсбуці, де він зареєструвався під вигаданим прізвищем Павло Зебров: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009586282525

Криндач неодноразово потрапляв у поле зору центральних ЗМІ, причому в дуже негативному контексті. Так, у листопаді 2019-го пресслужба СБУ оприлюднила інформацію про викриття колишніх і діючих співробітників СБУ, котрі на замовлення займалися незаконним прослуховуванням і негласним зняттям інформації і за солідні гроші продавали інформацію стороннім особам. Інтернет-видання ОРД дослідило, що одним із діючих СБУ-шників був якраз Павло Криндач. Цей матеріал тоді поширило багато інтернет-сайтів.

В заголовку помилково вказано прізвище Криндич, однак у тексті й оприлюднених документах наводяться вже правильні дані. Автор вважає, що самостійно займатися незаконним прослуховуванням Криндач не міг, це було можливо тільки у співпраці з Петровим. Судячи з оприлюднених ОРД матеріалів, Петров неодноразово давав Криндачу від свого імені право на продаж і купівлю нерухомості та розпорядження іншими активами.

Як пише ОРД, самого Петрова ЗМІ неодноразово звинувачували в корупції, зловживанні в «Укроборонпромі», незаконній торгівлі з ОРДЛО, використанні незадекларованого майна тощо.

Але повернімося до Криндача. У липні 2018-го п’яний Павло Криндач в одному з кафе на Хрещатику в Києві витягнув табельний пістолет і погрожував відвідувачам і перехожим.

На місце прибули патрульні поліцейські, котрі затримали хулігана й вилучили в нього зброю. В інтернеті є відеозапис із нагрудної камери поліцейських, на котрому п’яний Криндач, похитуючиь і хихочучи, просить поліцейських зняти з нього наручники: «Слушай, мы все офицеры, ну зачем вы это делаете?… Сними наручники, слушай, ну я ж не маленький…»

На відеозапису фігурує й інший працівник СБУ – Євген Борзілов, котрого президент Зеленський призначив у листопаді минулого року начальником УСБУ в Полтавській області. Борзілов прийшов на виручку Криндача й намагається «відмазати» його від поліції.

У третьому коментарі до посту – гіперпосилання на сайт Главред, де оприлюднено відозапис затримання поліцейськими п’яного Криндача на Хрещатику.

Від завтра Криндач керуватиме управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, хоча до цього не мав жодного відношення ні до молоді чи спорту, ні до Закарпаття. Коли Петров призначає таких персонажів на керівні посади, то можете уявити, за кого він має закарпатців.

Нагадаю, що за чотири з половиною місяці своєї роботи на Закарпатті Петров не призначив на керівні посади в ОДА жодного закарпатця, тільки приїжджих. У тому числі одіозних СБУ-шників, котрі займаються незаконним прослуховуванням і зняттям інформації із соцмереж працівників ОДА, а потім шантажують їх.

Детальніше про це напишу іншим разом…”, — пише Галас.

One thought on “Петров призначив начальником “спортивного” управління Закарпатської ОДА скандального майора СБУ Криндача

  • 07.09.2020 о 11:37
    Permalink

    Через відому “любов” п.Галаса до СБУ віри йому не є. Хай сам розкаже про свою хамську поведінку будучи при Москалю, тільки керувати хотів би но вийшов облом і надовго.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *