Опозиційне “Рідне Закарпаття” підтримало земельні рішення мера Ужгорода

Про це інформує “Закарпатське телебачення” у мережі Facebook. Зокрема, у дописі йдеться, що за минулу сесію усі депутати від фракції “Рідне Закарпаття” в Ужгородській міській раді отримали по 1300 доларів, а члени земельної комісії – по 2600.

Таким чином, за 8 місяців нової каденції це, поки що, найбільш «хлібна» сесія – за попередні сесії депутати отримували по 700-900 доларів (а члени земельної комісії, які мають додатковий коєфіціент, по 1400-1800 доларів). Гроші отримали тільки ті депутати, які проголосували за земельні і майнові питання.

Голосування за «грошові» рішення і є найкращим показником того, входить депутат до коаліції чи дійсно знаходиться в опозиції. Ми вирішили проаналізувати голосування депутатського корпусу, щоб читачі могли побачити позицію свого депутата.

Виявилось, що з 38 депутатів 34 дружньо голосують за землю і майно. Що цікаво, в земельну мегакоаліцію ввійшли всі фракції, від Європейської солідарності до ОПЗЖ.

Залишилось всього 4 депутати, які проявили принциповість і відмовились брати участь в скандальних голосуваннях: Олександр Волосянський, Валентин Штефаньо, Віктор Качур, Антон Лівринц. Всі інші голосують за весь перелік як земельних, так і майнових проектів рішень, які подає на розгляд сесії Богдан Андріїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *