Олексій Петров 6 листопада виступить із прощальною промовою перед депутатами Закарпатської облради

Про це повідомляють джерела Zaknovunu.info у Закарпатській обласній раді. Аби добре підготуватися до промови, Петров попросив свого заступника Василя Іванча видати розпорядження про перенесення сесії на 6 листопада. 35 депутатів, які збиралися сьогодні голосувати за нового голову, вирішили дати час депутату Петрову для підготовки промови і пакування валіз.

У повідомленні також ідеться, що екс-голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров погодився відкликати свої заяви про нелегітимність сесії облради 28 жовтня та про втручання “хакерів” у діяльність сайту обласної ради.

До таких дій Петрова спонукали у Офісі Президента України, де вирішено владнати конфлікт на Закарпатті між нардепами різних рівнів та депутатами облради.

За інформацією нашого джерела, Петров повертається керівником Головного Управління зовнішньої розвідки Центрального апарату СБУ України.

У прощальній промові на сесії облради, яка відбудеться 6 листопада, Петров дякуватиме депутатам за довіру і намагатиметься перевести стрілки відповідальності за кризу в облраді на нову нетривку коаліцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *