Непрозорий конкурс на посаду Агенції регіонального розвитку загрожує розколом більшості Закарпатської облради

Про це повідомили джерела zaknovunu.info серед депутатського корпусу Закарпатської обласної ради. Нагадаємо, після непрозорого, на думку учасників та громадськості, обрання керівником АРР сина нардепа від “Слуги народу” Михайла Лаби, учасники звинуватили голову Закарпатської обласної ради Олексія Петрова у тиску на рішення комісії а саму комісію — у необ’єктивності.

Зокрема, учасник конкурсу на посаду голови АРР Валентин Волошин у ефірі Суспільного заявив, що перед голосуванням до журі було включено голову Закарпатської облради Олексія Петрва, який публічно всім членам наглядової ради повідомив, що хоче бачити на цій посаді Михайла Лабу, депутата обласної ради від “Слуги народу” та сина нардепа від тієї самої партії Михайла Лаби.

Також з невідомих причин було змінено спосіб голосування за голову АРР з нетаємного на таємний.

Як інформують джерела zaknovunu.info, махінації під час конкурсу та тиск на членів комісії Олексія Петрова не сподобалися першому заступнику Петрова Андрію Шекеті, який представляє партію “Батьківщина” та заступнику, екс-керівнику АРР Денису Ману із “Європейської солідарності”.

Крім того, кожен із заступників Петрова підтримував свою кандидатуру. Деис Ман — колишнього свого заступника по Агенції Павла Величка, а Андрій Шекета — свого вихованця по громадському сектору Володимира Феськова.

Обидві політичні сили, які представляють заступники Петрова, є запорукою коаліції у обласній раді, яка й без цього скандалу починає тріщати по швам. Свідченням цьому є хоча б остання сесія ради, де у більшості ледве вистачило голосів для прийняття рішень. І то, якби не допомогли депутати з-поза більшості від ОПЗЖ Мирослав Щербей та Владислав Каськів, депутати могли б розійтися по домівках через нелегітимність сесії.

Зараз ситуація серед депутатського корпусу стала ще більш напруженою і, за інформацією наших джерел, у раді таємно готуються до переформатування більшості.

А тим часом учасники конкурсу, у якому нардеп Лаба протягнув через голову облради Петрова свого сина, просять повторного прозорого конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *