На Закарпаття для провокацій повернувся сепаратист Ластівка, який звертався до Путіна

В Ужгороді читачі Закарпатських новин помітили сепаратиста Євгена Ластівку, який у 2014 році після першого нападу путіна на Україну, просив президента рф “визволити” русинів від гніту української влади. Тоді завдяки зв’язкам з Віктором Медведчуком Ластівка не опинився за гратами, а згодом втік до Чеської республіки, а звідти – у Австрію.

Ластівка з’явився саме зараз на Закарпатті не випадково. Наші джерела пов’язують його появу з виступами недорусинки і vip-повії з Хуста Тетяни Поп, яка відкрито виступає проти цілісності України.

Саме у Австрії зареєстрована її організація, до якої входить і Ластівка під назвою Координационный центр русинских организаций. Окрім Ластівки туди входять оголошений у розшук за сепаратизм Михайло Тяско та ще кілька інших прокремлівських русинів, поява яких в Україні означає їх миттєвий арешт.

Цікаво, що арешту донині і навіть оголошенням підозри дивом уникнув прихильник путіна Ластівка. За інформацією наших джерел, він зараз синхронно має завдання з Кремля – підсилити наративи Поп про порятунок Закарпаття.

Втікши за кордон, Ластівка не забував виступати проти української влади як антивакцинатор (як і більшість колаборантів, яких зараз викрито), та закликати в Україну Лукашенка. Усі свої дописи Ластівка пише виключно російською з вираженою ненавистю до України.

Звернення Ластівки до Путіна:

Історія про кар’єру у рф сепаратистки Тетяни Поп за цим посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *