“Слуга” Тищенко заявив, що поляки їздитимуть на Закарпаття виключно електрокарами

Про це народний депутат, куратор Закарпатського партійного осередку “СЛУГ НАРОДУ” заявив у своєму телеграм-каналі.

Зокрема, нардеп повідомив, що разом з колегами по партії збирається організувати на Закарпатті відкриття пункту пропуску Лубня-Волосате на українсько-польському кордоні для пішоходів та… виключно для електромобілів.

Судячи з того, що від найближчої електрозаправки Польщі до Ужгорода, де є такі станції, відстань становить майже 300 км, то горами їздитимуть виключно на Tesla або на новіших електрокарах із великим запасом ходу…

Тищенка після скандалу на Івано-Франківщині, де він переплутав Закарпаття з Прикарпаттям та назвав закарпатців сепаратистами, в області сприймають як засланого козачка та популіста.

Раніше zaknovunu.info у матеріалі “Торговець героїном та земельний аферист керуватимуть закарпатськими організаціями «Слуги народу» та «Батьківщини» повідомляли про кримінальне минуле Тищенка. Так, згідно матеріалів УБОЗу, Микола Тищенко, він же Коля Оболонський, очолював бандугрупування в Києві та торгував героїном. Тищенка також ловили кілька разів на жорсткому порушенні карантинних вимог. Однак той факт, що він є кумом керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, змушує Зеленського та контролюючі органи закривати очі на проступки Тищенка.

Однак, найбільший мінус у призначенні Тищенка полягає не лише у його кримінальному минулому, а в тому, що він є абсолютним нулем у питанні Закарпаття і своїми примітивними російськомовними дописами у соцмережах яскраво цей свій рівень демонструє, безграмотно рекламуючись на всьому, що відбувається у області. Тому протягом останнього місяця з позиції Тищенка все, що робиться у області – його заслуга. Запустили електричку на Львів – слава Тищенку, збудують євроколію, яку запланували ще 10 років тому – ідея Тищенка, запустять, можливо, аеропорт – слава Тищенку, запрацювала в Ужгороді киснева станція – знову Тищенко організував, навіть дитячий атракціон в Ужгороді у вигляді вузькоколійки ніби то Тищенко організував.

Також побутує думка, що на Закарпаття Тищенко, як і його колега по ВР Іван Крулько, прикомандирувалися, аби готувати вибори до ВР та контролювати потоки від контрабанди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *