На Закарпатті у списках партії «За Майбутнє» заховалися екс-регіонали, вбивці та люди Балоги

До Закарпатської обласної, Ужгородської міської та до інших рад та ОТГ області під брендом «За майбутнє» йдуть колишні члени «Партії Регіонів» та навіть люди, причетні до вбивств.

Так обласну організацію очолює Олександр Ледида, який був головою Закарпатської ОДА за часів Януковича. До облради за списками цієї ж партії йде і Василь Іванчо, екс-депутат облради від Партії Регіонів, та головний податківець Закарпаття за президенства Януковича.

До Закарпатської обласної ради балотується від цієї ж політсили і Павло Черевко, керівник штабу «Партії регіонів» в Ужгороді та кандидат від партії Януковича на виборах 2012 року.

В Закарпатську обласну раду за списками “За майбутнього” йде колишній декан Історичного факультету, член «Партії регіонів» Володимир Фенич.

А на голову Хустської ОТГ від «За майбутнє» балотується Василь Якубець, голова Хустської РДА за часів ледиди-Януковича та вбивця свого односельчанина.  До того, як прийти у політику, Якубець ховався за кордоном, аби уникнути кримінальної відповідальності. Зрештою, за жорстоке вбивство і приховування слідів злочину (замотав тіло в ковдру і вивіз у ліс) Якубець не сів до в’язниці лише через свого дядька, який тоді працював у міліції…

Воно й не дивно, адже кадрова основа «За майбутнього» — це дві партії «Укроп» та «Відродження».

На Закарпатті до лав «За майбутнє» людей постачає й Віктор Балога, згідно з угодою з Коломойським. Таким чином, колишні члени “Єдиного центру” Балоги теж стали під фіолетові кольори. Хоча ще кілька років тому Балога критикував Ледиду за причетність до Партії Регіонів…

На цих виборах політтехнологи запевняють, що це партія має найбільший капітал серед решти політсил.

Як відомо, безкоштовну агітаційну газетку розповсюджуть у літаках, які належать Ігорю Коломойському. ТСН також постійно висвітлює партійні заходи, навіть переорієнтували ток-шоу «Право на владу» під їх потреби.

Одна хвиля роздачі коштів та «пайків» обходиться партії олігархів в декілька мільйонів гривень. Подивіться в обличчя цих «благодійників», і, зрозумієте, що просто так вони в житті нічого не дають. Дадуть гривню, а заберуть сто. Звичайний механізм.

Сьогодні на плечах найбільш незахищених верств населення вони планують пройти до Закарпатської обласної та інших місцевих рад, а завтра почнуть «відбивати» витрачене на кампанію.

Шановні виборці, перед нами представлена звичайна схема. Для них – це тільки БІЗНЕС!

One thought on “На Закарпатті у списках партії «За Майбутнє» заховалися екс-регіонали, вбивці та люди Балоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *